Thuraya WE Satellite Hotspot
In stock
- BRAND:
- THURAYA
- DEEL #:
- WE
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Enkel SIM, dubbelmodus-hotspot
Thuraya WE is die enigste hotspot in die mark wat dubbelmodus-vermoë bied. Dit brei datadekking uit deur satelliet- en LTE-breëbanddatadienste aan te bied wat jou in staat stel om met gemak in en uit terrestriële dekkingsgebiede te beweeg.
Handmatige of outomatiese netwerkkeuse
Thuraya WE stel jou in staat om buigsaam tussen netwerke te wissel deur die outonetwerkskakelfunksie op die webkoppelvlak of slimfoontoepassing op te stel. Die hotspot sal outomaties van jou versteknetwerk na die ander netwerk oorskakel sodra jy buite dekking is.
Oproepe en SMS'e in Satellietmodus
Die Thuraya WE-toepassing verander jou slimtoestel in 'n satellietfoon, dit stel jou in staat om toegang tot jou bestaande foon se kontaklys te kry om satellietoproepe en SMS'e te maak wanneer satellietmodus gekies word.
Maklik om te gebruik koppelvlak
Om die hotspot ten volle te beheer, het Thuraya 'n gebruikersvriendelike koppelvlak ontwikkel wat óf deur die web óf deur 'n mobiele toepassing versoenbaar is met iOS- en Android-stelsels verkry kan word.
Eenvormige kommunikasie
Met Thuraya WE kan jy enige area in 'n Wi-Fi-hotspot omskep, al jou toestelle en toepassings koppel, die internet geniet deur tot 10 slimtoestelle binne 'n radius van 30 meter of meer aan Thuraya WE Wi-Fi-hotspot te koppel.
Liggewig en duursaam
Thuraya WE weeg slegs 1 kg en is kompak, lig en draagbaar en bied stem- en dataverbindings onderweg. Dit hou die wêreldwyd erkende Ingress Protection Rating IP54 wat beskerming bied teen stof en watersproei vanuit enige rigting om strawwe omgewings te weerstaan.
Specifications
| AFLEWERING VANAF | DUBAI, UAE |
|---|---|
| DEEL # | WE |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRAND | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENS | THURAYA IP |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | INTERNET, EMAIL |
| KONSTELLASIE | 2 SATELLIETE |
| LENGTE | 230 mm |
| BREEDTE | 197 mm |
| DIEPTE | 24 mm |
| GEWIG | 1.0 kg |
Thuraya WE-dekkingskaart

Thuraya se robuuste satellietnetwerk bied dekking in die mees afgeleë liggings, wat opeenhopingsvrye satellietkommunikasie verseker om jou te alle tye verbind te hou. Van innoverende satellietontwerp tot die betroubaarheid van elke Thuraya-toestel en bykomstigheid, bied ons 'n werklik voortreflike satellietkommunikasie-oplossing buite die grense van aardstelsels en sellulêre netwerke.
Die Thuraya-netwerk dek nie Noord- of Suid-Amerika nie.