Cobham Explorer 510 BGAN Land Draagbare Satelliet Internet Terminal (403711A-00500)
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- DEEL #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodja
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
'n Nuwe manier om te verbind
Ultra-draagbaar
Betroubare konnektiwiteit
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DEEL # | 403711A-00500 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| DATA SPOED | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKASIES | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| STANDBY TYD | 24 HOURS |
| LENGTE | 202 mm (7.8") |
| BREEDTE | 202 mm (7.8") |
| DIEPTE | 51.8 mm (2") |
| GEWIG | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510-terminaal
• Ingeboude herlaaibare litiumioonbattery
• EXPLORER Softbag
• USB na Ethernet-omskakelaarkabel
• 100-240VAC Kragtoevoer
• Multi-Language Quick Start Quide
• Meertalige webbediener en ingebedde handleiding (ENG, FR, DE, ES, RU, JP en CN)
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Hierdie kaart beeld Inmarsat se verwagtinge van dekking uit na die kommersiële bekendstelling van Inmarsat se vierde L-Band-streek. Dit verteenwoordig nie 'n waarborg van diens nie. Die beskikbaarheid van diens aan die rand van dekkingsgebiede wissel na gelang van verskeie toestande.