Hughes 9211 BGAN HDR Land Portabele Satelliet Internet Terminal met WiFi (3500841-0002)
In stock
- BRAND:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- DEEL #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Land Portable Satellite Internet Terminal w/ WiFi
Die robuuste en liggewig Hughes 9211-HDR is 'n begrotingsvriendelike Hoë Data Tempo terminal, ideaal vir media, regerings, NRO's, mobiele gesondheidsorgverskaffers en meer, wat die beste balans van hoë prestasie, dienskwaliteit en laagste koste vereis.
Die 9211-HDR spog met 'n geharde, kompakte en stylvolle ontwerp?die wêreld se kleinste en ligste HDR-vaardige BGAN. Gebruikers kan by streaming breedband spoed van meer as 650 kbps aansluit met funksies soos ingeboude, multi-gebruiker WiFi toegang.
'n Eksterne aangedrewe antenne is beskikbaar om lang RF kabel lopies te ondersteun vir tydelike of permanente vaste plek installasies. Die gebruiker het selfs die vryheid om 'n bykomstige voertuigopsporing antenne aan te sluit, wat kommunikasie terwyl hulle beweeg direk vanaf die 9211-HDR terminal moontlik maak.
Die Hughes 9211-HDR stel gebruikers in staat om IP-verkeer via Ethernet en/of 802.11 b/g/n WiFi en stem of faks via 'n standaard telefoonverbinding te stuur en te ontvang. Dit is alles IP-gebaseerd en bied Klas 1 agtergrond IP of seleksie, toegewyde Kwaliteit van Diens (QoS) vlakke.
Inmarsat se BGAN HDR diensnetwerk bied nou nuwe en hoër streaming tempo's aan. Die Hughes 9211-HDR ondersteun die hoogste streaming tempo's wat beskikbaar is (bo 650 kbps) vir die oordrag van video en ander kritieke data vanaf die veld. Asimmetriese streaming tempo's word ondersteun, wat gebruikers in staat stel om die diens beter aan te pas by hul individuele voorkeure om koste te beheer en te minimaliseer.
Interfaces
Ethernet verbinding (RJ45)
POTS verbinding vir stem en faks (RJ11)
Eksterne antenne aansluiting
Kompas en klanktoon om te help met antenne aanwysing
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| DEEL # | 3500841-0002 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | HUGHES |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN HDR |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| WERKSTEMPERATUUR | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATA SPOED | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| STANDBY TYD | UP TO 36 HOURS |
| LENGTE | 232 mm |
| BREEDTE | 292 mm |
| DIEPTE | 51 mm |
| GEWIG | 2.019 kg |
What's included
Package Contents:
- Hughes 9211-HDR Terminal
- Oplaadbare litium-ion battery pack
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC-adapter, drie IEC-kabels, een vir VK, EU en VS verbindings