Hughes 9202M BGAN Land Portable Satelliet Internet Terminal met WiFi (3500566-0004)
In stock
- BRAND:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- DEEL #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Land Portable Satelliet Internet Terminal met WiFi
Die betroubare en liggewig Hughes 9202 Land Portable Terminal spog met 'n kompakte en slanke ontwerp. 'n Begrotingsvriendelike en baie aantreklike klas 2 draagbare terminal, die Hughes 9202 is ideaal vir regerings en NRO's, eerste responders, openbare veiligheid en mobiele gesondheidswerkers, en afgeleë personeel in industrieë soos nutsdienste, olie en gas, bosbou, kabel, en telekommunikasie.
Die Hughes 9202 werk oor die Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) satellietdiens en bied hoëprestasie konnektiwiteit en betroubaarheid vir die mees veeleisende gebruikers en uiterste toestande.
Met die wêreld se kleinste klas 2 BGAN terminal kan gebruikers op IP-breedband spoed tot 464kbps aansluit, sowel as voordeel trek uit funksies soos ingeboude multi-gebruiker Wi-Fi toegang en outomatiese konteksaktivering (ACA), insluitend die vermoë om SMS-boodskappe te stuur via die geïntegreerde gebruikerskoppelvlak (IUI) sonder 'n gekonnekteerde skootrekenaar, slimfoon, of ander gebruikers toestel.
Die Hughes 9202 laat die gebruiker toe om IP-verkeer via Ethernet en Wi-Fi te stuur en ontvang. In parallel met die pakkie data diens, ondersteun die Hughes 9202 volle ISDN en kringgeskakelde stem en faks oproepe via 'n twee-lyn RJ11 prop.
Korporatiewe rampbeplanners en afgeleë veldpersoneel kan met selfvertroue en doeltreffendheid saamwerk met verskeie agentskappe en hoofkwartier personeel deur video, stem, en data gelyktydig te gebruik. Soos met al die Hughes BGAN modelle, is die Hughes 9202 IP-gebaseerd, wat seleksie, toegewyde Kwaliteit van Diens (QoS) vlakke lewer.
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| DEEL # | 3500566-0004 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | HUGHES |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| WERKSTEMPERATUUR | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATA SPOED | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| SERTIFIKASIES | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| STANDBY TYD | UP TO 36 HOURS |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 41 mm (1.61") |
| GEWIG | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Kenmerke
- Robuust en duursaam IP55-gradering
- Agterlig LCD gebruikerskerm met vier-knoppie beheer
- Wi-Fi wat multi-gebruiker toegang ondersteun
- Twee-lyn RJ11 vir stem en faks
- Gevorderde geïntegreerde gebruikerskoppelvlak (IUI)
- Outomatiese Konteks Aktivering (ACA)
- XL-band ondersteun
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Oplaadbare litiumioon battery pack
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC-adapter met VK, EU, en VS kragkabels
Inmarsat BGAN Dekking Kaart

Hierdie kaart toon Inmarsat se verwagtinge van dekking na die kommersiële bekendstelling van Inmarsat se vierde L-Band streek. Dit verteenwoordig nie 'n waarborg van diens nie. Die beskikbaarheid van diens aan die rand van dekking areas wissel afhangende van verskeie toestande.