Thuraya IP + Draagbare Breëband Satellietmodem
In stock
- BRAND:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- DEEL #:
- 9104
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ lewer die vinnigste IP-snelhede vanaf 'n terminaal van sy grootte, en is ontwerp om 'n wye reeks missiekritieke toepassings te ondersteun. Thuraya IP+, wat hoogs draagbaar is, kan binne 'n paar sekondes maklik van rugsak na breëband ontplooi word, wat jou toelaat om voordeel te trek uit betroubare breëbandtoegang vanaf plekke wat deur Thuraya se uitgebreide satellietnetwerk gedek word.
Werk. E-pos. Surf. Skype. Facebook. Enige plek.
Die hoëspoed-IP-vermoëns van Thuraya IP+ stel gebruikers in staat om toegang tot korporatiewe netwerke te kry en met kollegas, familie en vriende te skakel via e-pos, sosiale media en VoIP-toepassings, waar en wanneer hulle dit ook al nodig het.
Specifications
| AFLEWERING VANAF | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| DEEL # | 9104 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRAND | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENS | THURAYA IP |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 2 SATELLIETE |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 45 mm |
| GEWIG | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ Dekkingskaart

Thuraya se robuuste satellietnetwerk bied dekking in die mees afgeleë liggings, wat opeenhopingsvrye satellietkommunikasie verseker om jou te alle tye verbind te hou. Van innoverende satellietontwerp tot die betroubaarheid van elke Thuraya-toestel en bykomstigheid, bied ons 'n werklik voortreflike satellietkommunikasie-oplossing buite die grense van aardstelsels en sellulêre netwerke.
Die Thuraya-netwerk dek nie Noord- of Suid-Amerika nie.