Iridium Edge™
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- DEEL #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Stel jou klante in staat om hul bestaande terrestriële gebaseerde oplossings vir vlootbestuur, telematika, veiligheid en ander afstandmonitering-toepassings te benut deur Iridium Edge™, 'n van die rak af, betroubare satellietkommunikasietoestel wat bestaande sellulêre oplossings aanvul om dubbelmodusverbinding te skep vir die mees afgeleë en ontoeganklikste gebiede van die wêreld.
Vinnige tyd-tot-mark is 'n kritieke komponent in vandag se hoogs mededingende kommunikasie-omgewing. Iridium Edge™ is 'n sleutel, omgewingsverseëlde, robuuste hardeware toestel wat die koste en komplikasies wat verband hou met hardeware-ontwikkeling, vervaardiging en sertifisering van satelliet-spesifieke terminale verminder.
Sleutelkenmerke van Iridium Edge™:
- Hardeware-gereed toestel vir eenvoudige, lae risiko integrasie
- Laekoste-toestel vir bekostigbare aanneming deur klante
- Satellietbyvoeging vir werklik globale dekking
- Beskikbaarheid van die rak vir vinnige tyd-tot-mark
- Stewige kragtoevoer vir industriële installasies
- Omgewingsverseël vir moeilike toestande
- 180° siglyn vir gekompromitteerde, gedeeltelik geblokkeerde liggings
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem vir Iridium se voortreflike netwerkvoordele
Sleutelmarkte:
- Vloot bestuur
- Afstandmonitering
- SCADA
- Bate dop
- Maritiem
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| DEEL # | EDGE1601 |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 130 mm (5.11") |
| BREEDTE | 80 mm (3.15") |
| DIEPTE | 30 mm (1.18") |
| GEWIG | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Netwerk:
- Boodskapgrootte: 240 grepe (ontvang), 370 grepe (stuur)
- Frekwensie: 1616 – 1626,5 MHz
Meganies:
- Afmetings: 130 mm (L) x 80 mm (B) x 30 mm (H)
- Indringbeskerming: IP 67
- Kant- en onderkabeluitgange
Omgewing:
- Bedryfstemperatuurreeks: -40C tot 85C
- Bergingstemperatuurreeks: -40C tot 85C
Interfaces:
- RS232 AT opdrag koppelvlak
- Aan/af beheerlyne
Krag:
- Kragtoevoer (9-32V), SAE J1455 Vragstorting beskerm
- Omgekeerde Polariteit Beskerming
- Maksimum krag: 1.6W (piek vir kort uitsendingslot)
- Laekragmodusse: < 100uA
Sertifiserings:
- Iridium® satellietnetwerk sertifisering
- FCC, IC, CE, Australië goedkeurings
- RoHS voldoen
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.