Iridium Edge Solar
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE SOLAR
- DEEL #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Meksiko
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for USD 538,95 each and save 2%
- Buy 10 for USD 533,45 each and save 3%
- Buy 20 for USD 527,95 each and save 4%
- Buy 100 for USD 522,45 each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Die nuwe Iridium Edge Solar is ontwerp om 'n eenvoudige, laekoste, sonkrag-gebaseerde opsporingstoestel te wees. Iets wat jy aan 'n boot, voertuig of ander bate kan heg en dan vergeet. Gereelde GPS-opsporingverslae sal dan vanaf die eenheid gestuur word, met die interne battery wat deur die ingeboude sonpaneel herlaai word.
Die Iridium Edge® Solar is 'n selfstandige en programmeerbare, sonkrag-aangedrewe Short Burst Data (SBD®) toestel wat intydse GPS-opsporing en plaaslike draadlose sensor- en kommunikasievermoëns oor Bluetooth bied. Die produk se selflaai, lae onderhoud, lang veldlewe en oor-die-lug-konfigurasie laat Iridium Value-Added Resellers toe om duidelike opsporingstoepassings te skep wat ook geïmplementeer kan word om selfs meer komplekse oplossings te skep. Die Iridium Edge Solar is vir kliënte wat 'n baie eenvoudige opsporingstoestel nodig het wat hulle kan stel-en-vergeet. As u dus 'n eenvoudige outonome spoorsnyer benodig, met globale dekking, wat elke paar uur uitstuur, kan dit presies wees wat u nodig het.
Kenmerke van die Iridium Edge Solar sluit in:
• Outonome GPS-opsporing
• Bluetooth-vermoë vir draadlose sensor-integrasie en plaaslike toestelverbinding
• Oor-die-lug-konfigurasieveranderings
• Interval en geskeduleerde verslagdoeningsmodusse
• Begin/Stop Rapportering/In Motion Reporting
• Ten volle ingekapsuleer, geen eksterne verbindings nie, water binnedring beskerm
• Versnellingsmeter en magnetometer
• LED Status Aanwyser
Kragbestuur besonderhede:
• Fotovoltaïese sonselle, herlaaibare en primêre batterye
• Slim kragbestuurstelsel
• Tot 3 jaar raklewe
• Tot 10-jaar operasionele dienslewe
• Rugsteunbatterykapasiteit verskaf 2x per dag verslagdoening vir tot 5 jaar met geen sonkrag beskikbaarheid.
Sleutelmarkte:
- Vloot bestuur
- Afstandmonitering
- SCADA
- Bate dop
- Maritiem
Specifications
| MODEL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| DEEL # | EDGESOLAR9640 |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 164 mm |
| BREEDTE | 71 mm |
| DIEPTE | 33 mm |
| GEWIG | 470 grams |
Feature
Netwerk:
- Boodskapgrootte: 240 grepe (ontvang), 370 grepe (stuur)
- Frekwensie: 1616 – 1626,5 MHz
Meganies:
- Afmetings: 130 mm (L) x 80 mm (B) x 30 mm (H)
- Indringbeskerming: IP 67
- Kant- en onderkabeluitgange
Omgewing:
- Bedryfstemperatuurreeks: -40C tot 85C
- Bergingstemperatuurreeks: -40C tot 85C
Interfaces:
- RS232 AT opdrag koppelvlak
- Aan/af beheerlyne
Krag:
- Kragtoevoer (9-32V), SAE J1455 Vragstorting beskerm
- Omgekeerde Polariteit Beskerming
- Maksimum krag: 1.6W (piek vir kort uitsendingslot)
- Laekragmodusse: < 100uA
Sertifiserings:
- Iridium® satellietnetwerk sertifisering
- FCC, IC, CE, Australië goedkeurings
- RoHS voldoen
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.