Iridium Edge Pro Short Burst Data Satellietmodem (EDGEPRO9690)
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE PRO
- DEEL #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Kanada
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Die Iridium Edge® Pro is 'n selfstandige Short Burst Data® (SBD) toestel met intydse GPS en 'n buigsame programmeringsplatform
(sagteware-instrumente wat JAVA gebruik), wat ontwikkelaars in staat stel om maklik hul eie pasgemaakte toepassings te skep en uit te voer. Hierdie
kommersiële Iridium-terminale van die rak bevat 'n temperatuursensor en versnellingsmeter plus BLE-, USB- en CanBus-koppelvlakke.
Sleutelmarkte:
- Vloot bestuur
- Afstandmonitering
- SCADA
- Bate dop
- Maritiem
Specifications
| MODEL | EDGE PRO |
|---|---|
| DEEL # | EDGEPRO9690 |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 127 mm (5") |
| BREEDTE | 90 mm (3.54") |
| DIEPTE | 41 mm (1.61") |
| GEWIG | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Netwerk:
- Boodskapgrootte: 240 grepe (ontvang), 370 grepe (stuur)
- Frekwensie: 1616 – 1626,5 MHz
Meganies:
- Afmetings: 130 mm (L) x 80 mm (B) x 30 mm (H)
- Indringbeskerming: IP 67
- Kant- en onderkabeluitgange
Omgewing:
- Bedryfstemperatuurreeks: -40C tot 85C
- Bergingstemperatuurreeks: -40C tot 85C
Interfaces:
- RS232 AT opdrag koppelvlak
- Aan/af beheerlyne
Krag:
- Kragtoevoer (9-32V), SAE J1455 Vragstorting beskerm
- Omgekeerde Polariteit Beskerming
- Maksimum krag: 1.6W (piek vir kort uitsendingslot)
- Laekragmodusse: < 100uA
Sertifiserings:
- Iridium® satellietnetwerk sertifisering
- FCC, IC, CE, Australië goedkeurings
- RoHS voldoen
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.