Iridium Extreme PTT Push To Talk Satellietfoon (FPKT1401)
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575 PTT
- DEEL #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Iridium 9575 PTT Push To Talk Satellietfoon + Gratis aflewering!!!
Gebou vir Push-To-Talk
Vir spankommunikasie is die Iridium Extreme® PTT robuust ontwerp om hoë-intensiteit gebruikers te ondersteun in sommige van die moeilikste toestande, oral op die planeet. Verbeter met 'n intelligent ontwerpte Push-to-Talk-modus, uitgebreide luidspreker, versterkte PTT-knoppie en uitgebreide kapasiteit battery, neem die Iridium Extreme® PTT betroubare, globale kommunikasie na die volgende vlak. Die intuïtiewe gebruikerskoppelvlak bied vinnige toegang tot veelvuldige kommunikasiedienste, insluitend stemoproepe, SMS en SOS in Telefoonmodus en PTT-modus, wat jou toelaat om onmiddellik en veilig met jou span te skakel, enige plek op die planeet.
Druk om te praat. Ontwikkel.
Slegs Iridium kan druk-om-te-praat lewer soos dit bedoel was om te wees – vinnig, eenvoudig en aanpasbaar by veranderende situasies met die krag van Iridium se globale satellietnetwerk.
In PTT-modus het jou spanne toegang tot ongeëwenaarde situasiebewustheid en beheerkenmerke, insluitend:
• Outomatiese registrasie
• Oor-die-lug praatgroep-programmering
• PTT-diensstatus
• Dinamiese praatgroepkeuse en monitering
• Toestelspreker-ID
• Toestelspreker afstand en peiling
• Visuele en oudio praatgroepskandering
Alles op die wêreld se verste netwerk wat jou spanne in staat stel om onmiddellik te kommunikeer waar hulle dit nodig het sonder die koste en beperkings van tradisionele grondgebaseerde torings en herhalers. Dekkingsareas, toestelsekuriteit en praatgroepkonfigurasie kan alles oor die lug aangepas word soos nodig deur administrateurs met behulp van die webgebaseerde Iridium Push-to-Talk (PTT) Command Centre-nutsding, wat ondersteuning en instandhouding van toestelle wat in die veld ontplooi word, vereenvoudig.
Veelsydige mobiliteit
Anders as vorige PTT-satellietstelsels wat beperk is om in of om voertuie te gebruik, is die Iridium Extreme® PTT 'n heeltemal mobiele satellietfoon wat buigsaamheid bied om elke kommunikasie-omgewing te ondersteun. Veelsydige bykomstighede, insluitend skouergemonteerde dratasse, dokstasies en eksterne antennas (afsonderlik verkoop) verseker dat kritieke kommunikasie in enige situasie gehandhaaf kan word - te voet, in die voertuig, skip of vliegtuig of binne geboue.
Jou Push-to-talk-belegging is veilig in die toekoms
Iridium is daartoe verbind om jou wêreldwye kommunikasiebetroubaarheid en prestasie ver in die toekoms uit te brei. Jou Iridium Extreme PTT-toestelle is ontwerp om versoenbaar te wees met beide die huidige Iridium®-netwerk en Iridium NEXT, Iridium se baanbrekende volgende generasie-konstellasie van 66 onderling gekoppelde, lae-aarde-satelliete, met lanserings wat in 2015 geskeduleer is. Ons is daartoe verbind om te verseker dat die beleggings wat jy vandag maak, sal steeds ondersteun word op Iridium se hoë-betroubare, missie-kritieke netwerk.
Specifications
| MODEL | 9575 PTT |
|---|---|
| DEEL # | FPKT1901 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON, SATELLITE PTT |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| WERKSTEMPERATUUR | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATA SPOED | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 6.5 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 54 HOURS |
| LENGTE | 140 mm (5.5") |
| BREEDTE | 60 mm (2.36") |
| DIEPTE | 32 mm (1.26") |
| GEWIG | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Iridium 9575 PTT Push To Talk-kenmerke
- Alles aangebied binne die Iridium Extreme® plus druk-om-te-praat-funksie
- Globale PTT-vermoëns en konfigureerbare praatgroepe
- 'n Versterkte PTT-knoppie
- 'n Hoë klankluidspreker
- Verbeterde SMS- en e-posboodskapvermoë
- GPS-geaktiveerde ligginggebaseerde dienste
- SOS-toegang in telefoonmodus
- Telefoonmodus batteryduur: bystand tot (54) uur; praattyd tot (6,5) uur
- PTT-modus batteryduur: bystand tot (16,5) uur; Gesprekstyd tot (5) uur
What's included
Wat is in die boks?
- Iridium Extreme PTT-toestel
- Hoë kapasiteit battery
- Reislaaier met internasionale adapters
- Motorlaaier
- Leerkas
- USB data kabel
- Gebruikers gids
- Toebehore adapters (2x)
- Magnetiese voertuiggemonteerde antenna met 5'-kabel
- Handvrye oorstuk met mikrofoon
Iridium Push To Talk (PTT) globale dekkingskaart

Iridium lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie. Aangedryf deur 'n unieke gesofistikeerde globale konstellasie van 66 kruisgekoppelde Lae-Aarde-baan (LEO)-satelliete, bied die Iridium®-netwerk hoëgehalte-stem- en dataverbindings oor die hele planeet se oppervlak, insluitend oor lugweë, oseane en poolstreke. Saam met sy ekosisteem van vennootmaatskappye, lewer Iridium 'n innoverende en ryk portefeulje van betroubare oplossings vir markte wat werklik globale kommunikasie vereis.
Op slegs 780 kilometer van die Aarde af beteken die nabyheid van Iridium se LEO-netwerk pool-tot-pool-dekking, 'n korter transmissiepad, sterker seine, laer latensie en korter registrasietyd as met GEO-satelliete. In die ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppel aan tot vier ander wat 'n dinamiese netwerk skep wat verkeer tussen satelliete stuur om globale dekking te verseker, selfs waar tradisionele plaaslike stelsels nie beskikbaar is nie.