ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Geaktiveer (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- BRAND:
- ASE
- MODEL:
- BAGDOCK
- DEEL #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Geaktiveer (ASE-9575B)
Die ASE Bag Dock is 'n eerste responder sak wat werk met beide die Iridium 9575 Extreme en 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefone (Handsets). Die ASE Bag Dock is spesifiek en doelgerig gebou vir vinnige ontplooiing vir eerste responder spanne vir natuurlike en mensgemaakte rampe. Die Bag Dock is perfek vir gebruik in noodgeval responder kommunikasie stelsels, of vir afgeleë of solo veldwerkers.
Die Bag Dock het 'n magnetiese monteerantenna wat óf op die dak van 'n voertuig geplaas kan word óf op enige nabye struktuur soos 'n tydelike struktuur om die beste moontlike “uitsig op die lug” te bied om met die Iridium op die mees robuuste manier te verbind. Hierdie uitsig op die lug is die belangrikste wanneer die nuwe kragtige Iridium Push-to-Talk (PTT) diens van Iridium gebruik word.
Gebruik die antenna binne 'n voertuig indien nodig deur suigkoppe binne die voorruit. Die Bag Dock elimineer ook die behoefte om die Iridium laaitoestel te gebruik wat aan die basis van die telefoon/handset heg. Dit verbeter die telefoon op twee maniere:
Verskaf 'n gerieflike aansluitpoort wat die Iridium AC of Sigaar / Sigaret Laaier gebruik.
Verbeter die klank deur saam met 'n Palm Mic (Mikrofoon luidspreker) te verskeep — soms verwys na as 'n “Fist Mic.”
Die Bag Dock het 'n geïntegreerde battery wat die gebruik van die Iridium 9575 tot 12-19 Ure kan verleng (hang af van gebruik). Ook ingesluit met die sak dock is 'n fist mic/luidspreker wat ontwerp is om die doeltreffendheid van jou PTT kommunikasie te verbeter. In die stel is 'n bykomende klankinvoer ook ingesluit as jy dit in die voertuig se klankstelsel wil integreer, of vir gebruik met 'n eksterne luidspreker.
Die Bag Dock het 'n robuuste kanvas sak met maklik om te gebruik klittenbandflappe om toegang te verkry tot pasgemaakte/gespesialiseerde areas van die sak soos die antenna, kabels, ensovoorts. Die Bag Dock is ook gevoer om impak en stof/vuil beskerming te bied vir beide die Iridium 9575 Telefoon/Handset sowel as die Docking Station en Palm Mikrofoon Luidspreker. Dit bied 'n kompakte pakket om al die bykomstighede te stoor vir vinnige en maklike ontplooiing op 'n oomblik se kennisgewing—Ons glo dit is die mees kompakte oplossing wat tans beskikbaar is vir die Iridium 9575.
Specifications
| MODEL | BAGDOCK |
|---|---|
| DEEL # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | ASE |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 15 cm |
| BREEDTE | 11.5 cm |
| DIEPTE | 33 cm |
| GEWIG | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Kenmerke:
- Beskermende Alles-in-een Sak-Kompak
- Geïntegreerde Battery vir Verlengde Operasie
- Vinige Ontplooiing
- Verleng Gebruik van die Iridium 9575 met tot 12-19 Ure
- Magnetiese Dubbele Modus (Iridium + GPS) Antenne
- Dokstasie (Cradel) vir die Iridium 9575 en 9575PTT Telefoon/Handset
- Maklike Laai
- Verskaf Verbeterde Vuis/Palm Mikrofoon en Lautsprecher
- Enkeloplossing vir die Iridium 9575 en die 9575 PTT Telefone
- Verhoog Robuustheid van die Druk-om-te-praat (PTT) Netwerk
- Verbeter Klank van die Mikrofoon en Lautsprecher van die 9575 Telefoon
- Ontplooiing gemaak Maklik-Al in Een.
- Vinige Ontplooiing
- Koppel aan Voertuig DC Krag of AC/DC Laaier
- Hulp Audio Konektor vir Voertuig Integrasie"
]