Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)-bundel (EXTRMDD-PTT-W1A)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- EXTRMDD-PTT-W1A
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-9575-EXTRMDD-PTT-W1
Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)-bundel (EXTRMDD-PTT-W1)
Die draadlose toestel se robuuste premium afgeleë luidsprekermikrofoon lewer uitstekende helder klank in elke situasie wanneer dit aan die Beam Extreme-dokstasie gekoppel is. Die mikrofoon het 'n hoogs tasbare PTT-knoppie wat beide meganiese en hoorbare terugvoer gee elke keer as jy druk, sodat jy weet jou oproep word gestuur.
DriveDOCK Extreme Interfaces
| Privaatheid toestel (lyn in/uit) | 4-polige 3,5 mm klankaansluiting aan die onderkant van die DriveDOCK wieg. |
| Eksterne luidspreker en mikrofoon | Een horisontale 2-pen Microfit-aansluiting op die kabelboom vir luidspreker en een vertikale 2-pen Microfit-aansluiting vir mikrofoon. |
| Datapoort (USB) | USB Mini-B 5-pen vroulike (USB slaaf). USB 2.0 voldoen, CDC Serial profiel. |
| Alarm (waarskuwing) lus | Alarmmodus: "Normaal gesluit" Lus IN na UIT Tot 50m kabel loop verskeie knoppies in serie. Bruin draad is Invoer, Groen draad is Uitset. |
| Horing-uitvoer / oudiostelsel demp | Blou draad op die kabelboom. Oopkollektor-uitset kan gekoppel word aan 12V of 24V DC met tot 120mA stroomsinkvermoë. |
| Krag kabel | 4-rigting Microfit-sok. +Vin (rooi draad), 0V (GND, Swart draad), en ACC (Aan/Af Sense, Geel draad). 9-32VDC verdraagsaam. ACC sin: Hoog(1) > +7Vdc Laag (0) 0V < +5Vdc |
| LED's/knoppies | Bluetooth, luier, spoor, demp, op en af |
Specifications
| DEEL # | EXTRMDD-PTT-W1A |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TIPE | VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
• Duursame en betroubare mikrofoon/luidspreker-toestel
• IP55 weerbestande voldoening, gebou vibrasie en val bestand
• Verbeterde duidelike klankgehalte
• Versoenbaar met bestaande BEAM DriveDOCK Extreme
• Ondersteun BEIDE telefoon- en PTT-modusse van die Iridium-netwerk
• Vermoë om PTT-klank na eksterne kajuitluidspreker te versterk
• Linker- of regterkantbeugelmontering
• 3,5 mm-oorstukaansluiting vir opsionele oorstukbykomstighede
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie. Aangedryf deur 'n unieke gesofistikeerde globale konstellasie van 66 kruisgekoppelde Lae-Aarde-baan (LEO)-satelliete, bied die Iridium®-netwerk hoëgehalte-stem- en dataverbindings oor die hele planeet se oppervlak, insluitend oor lugweë, oseane en poolstreke. Saam met sy ekosisteem van vennootmaatskappye, lewer Iridium 'n innoverende en ryk portefeulje van betroubare oplossings vir markte wat werklik globale kommunikasie vereis.
Op slegs 780 kilometer van die Aarde af beteken die nabyheid van Iridium se LEO-netwerk pool-tot-pool-dekking, 'n korter transmissiepad, sterker seine, laer latensie en korter registrasietyd as met GEO-satelliete. In die ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppel aan tot vier ander wat 'n dinamiese netwerk skep wat verkeer tussen satelliete stuur om globale dekking te verseker, selfs waar tradisionele plaaslike stelsels nie beskikbaar is nie.