Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)-bundel
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)-bundel (EXTRMDD-PTT-W1)
Die draadlose toestel se robuuste premium afgeleë luidsprekermikrofoon lewer uitstekende helder klank in elke situasie wanneer dit aan die Beam Extreme-dokstasie gekoppel is. Die mikrofoon het 'n hoogs tasbare PTT-knoppie wat beide meganiese en hoorbare terugvoer gee elke keer as jy druk, sodat jy weet jou oproep word gestuur.
| Privaatheid toestel (lyn in/uit) | 4-polige 3,5 mm klankaansluiting aan die onderkant van die DriveDOCK wieg. |
| Eksterne luidspreker en mikrofoon | Een horisontale 2-pen Microfit-aansluiting op die kabelboom vir luidspreker en een vertikale 2-pen Microfit-aansluiting vir mikrofoon. |
| Datapoort (USB) | USB Mini-B 5-pen vroulike (USB slaaf). USB 2.0 voldoen, CDC Serial profiel. |
| Alarm (waarskuwing) lus | Alarmmodus: "Normaal gesluit" Lus IN na UIT Tot 50m kabel loop verskeie knoppies in serie. Bruin draad is Invoer, Groen draad is Uitset. |
| Horing-uitvoer / oudiostelsel demp | Blou draad op die kabelboom. Oopkollektor-uitset kan gekoppel word aan 12V of 24V DC met tot 120mA stroomsinkvermoë. |
| Krag kabel | 4-rigting Microfit-sok. +Vin (rooi draad), 0V (GND, Swart draad), en ACC (Aan/Af Sense, Geel draad). 9-32VDC verdraagsaam. ACC sin: Hoog(1) > +7Vdc Laag (0) 0V < +5Vdc |
| LED's/knoppies | Bluetooth, luier, spoor, demp, op en af |
| DEEL # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON, SATELLITE PTT |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TIPE | VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | BUNDLE |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM PTT |
• Duursame en betroubare mikrofoon/luidspreker-toestel
• IP55 weerbestande voldoening, gebou vibrasie en val bestand
• Verbeterde duidelike klankgehalte
• Versoenbaar met bestaande BEAM DriveDOCK Extreme
• Ondersteun BEIDE telefoon- en PTT-modusse van die Iridium-netwerk
• Vermoë om PTT-klank na eksterne kajuitluidspreker te versterk
• Linker- of regterkantbeugelmontering
• 3,5 mm-oorstukaansluiting vir opsionele oorstukbykomstighede