ICOM IC-SAT100 PTT Satellietradio
In stock
- BRAND:
- ICOM
- MODEL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japan
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT Satellietradio
Die ICOM IC-SAT100 werk via SATELLITE PTT (Push-To-Talk), wat 'n tweerigtingradiostelsel is wat die Iridium®-satellietnetwerk gebruik. Dit kan as 'n kommunikasie-instrument in afgeleë, geïsoleerde gebiede gebruik word waar daar geen selfoon- of landlynnetwerkinfrastruktuur is nie. Selfs al word terrestriële netwerkinfrastruktuur onbruikbaar gemaak deur menslike of natuurrampe, kan SATELLITE PTT 'n stabiele rugsteun verskaf, onafhanklik van ander netwerke. Boonop, anders as satellietfone, kan IC-SAT100-gebruikers dadelik met al die radio's in dieselfde praatgroep begin praat, met net 'n druk van die versending (PTT)-knoppie.
Die ICOM IC-SAT100 PTT Satellietradio is vinnig en maklik om op te stel via die bestaande Iridium® Command Centre en ondersteun steeds tot 15 praatgroepe. Geselsgroepe kan gedeel word wat globale interoperabiliteit tussen gebruikers moontlik maak, selfs wanneer verskillende Iridium® PTT-toestelle gebruik word.
Die ICOM IC-SAT100 PTT Satellietradio bied die volgende sleutelkenmerke:
Waterdigte, stofdigte en duursame liggaam - bied IP67 waterdigting (1m diepte van water vir 30 minute) en stofdigte beskerming, wat dit ideaal maak vir gebruik in strawwe buitelugomgewings. Die radio voldoen ook aan MIL-STD 810G-spesifikasies en het 'n bedryfstemperatuurreeks van -30°C tot +60°C (-22°F tot 140°F).
Ingeboude noodsleutel - 'n maklik om te vind knoppie kan gebruik word vir noodgevalle; wat die oordrag van 'n noodoproep aan voorafgeprogrammeerde gebruikers toelaat.
Kragtige oudio - 1500 mW klank gelewer vanaf die interne luidspreker verskaf harde en duidelike kommunikasie, selfs in lawaaierige omgewings.
Langdurige batterylewe - Die meegeleverde Litium-ioon (Li-ion) batterypak bied tot 14,5 uur se werking.
Veilige kommunikasie - bied veilige gesprekke met AES 256-bis enkripsie.
Ander kenmerke sluit in:
Vertoning van verskeie tale (Engels, Chinees, Frans, Japannees en Spaans)
SMA-tipe antenna-aansluiting vir 'n opsionele eksterne antenna
AquaQuake™-funksie maak enige waterindringing skoon wat die luidsprekerrooster van die eenheid kan binnedring
USB-laai (USB Micro-B-tipe)
Specifications
| MODEL | IC-SAT100 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLITE PTT |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | ICOM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| BREEDTE | 57.8 mm (2.3 inch) |
| DIEPTE | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| GEWIG | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Wat is ingesluit:
- ICOM IC-SAT100 PTT Satellietradio
- Batterypak, BP-300
- Gordelklem, MBB-5
- Antenne, FA-S102U
- Werkskermlaaier, BC-241
- AC-adapter, BC-242