Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- ماركة:
- MOTOROLA
- جزء #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- ماليزيا
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
US$ 1.041,92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| جزء # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| نوع المنتج | TWO-WAY RADIO |
| ماركة | MOTOROLA |
| نوع الاستخدام | محمول باليد |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| طول | 131 mm |
| عرض | 59 mm |
| عمق | 22 mm |
Write a Review