Iridium Certus 9770 Transceiver
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9770 TRANSCEIVER
- DEEL #:
- IRIS-ANT-9770
- ORIGIN:
- Denemarke
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Certus-9770-Transceiver
Iridium Certus 9770 Transceiver
Die Iridium CertusTM 9770-senderontvanger is 'n Iridium®-kerntegnologiekomponent wat aan die maatskappy se vennootnetwerk verskaf word vir die ontwikkeling van voorpuntprodukte en -dienste. Die transceiver verskaf middelband IP-datadienste met L-Band spoed wat wissel van 22 Kbps oordrag tot 88 Kbps ontvangs, benewens hoë-gehalte stemkonnektiwiteit. Die grootte en spoed van die toestel maak dit ideaal vir toepassings wat ryker data-oordragte, prente, lae-resolusie-stroming en verbeterde telemetrie wat deur kleinvormfaktor-antennas en -terminale gelewer word, vereis.
Die kleinvormfaktor van die transceiver maak dit moontlik om hoogs mobiele en veelsydige produkte te skep wat uniek geskik is vir onbemande en outonome hommeltuie, afstandontplooide IoT-toestelle en persoonlike kommunikeerders. Dit kan ook dien as 'n ingebedde tegnologie wat gebruik word deur vervaardigers van oorspronklike toerusting wat lugvaart-, maritieme, landmobiele en staatsbedryf bedien om te verseker dat bates van pool tot pool verbind bly.
Soos alle Iridium-senderontvangers, beskik die Iridium Certus 9770 oor werklik globale dekking, lae-latency en weerbestande konnektiwiteit deur die Iridium-satellietkonstellasie se unieke Lae-Aarde-baanargitektuur van 66 kruisgekoppelde satelliete.
Tegniese spesifikasies
Lengte: 140 mm
Breedte: 60 mm
Diepte: 16 mm
Gewig: 185 g
Krag-, grond- en seinverbinding: 50-pen vroulike kop
RF Connector: MMCX
Omgewingsspesifikasies
Temperatuur: -40ºC tot +70ºC
Vibrasie: SAE J1455
RF-koppelvlak
Frekwensiereeks: 1616 MHz tot 1626,5 MHz
Maksimum kabelverlies: 2dB
Antenna: Eksterne Passiewe Omnirigting-antenne
Maksimum gemiddelde EIRP 9 dbW (met voldoenende antenna)
GS-kraginvoer
Insetspanning: 12 VDC =/- 2.5V
Maksimum bedryfsstroom: 1,5A
Gemiddelde kragverbruik (by volle ontvangs/versending): 5W (tipies)
Specifications
| MODEL | 9770 TRANSCEIVER |
|---|---|
| DEEL # | IRIS-ANT-9770 |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM CERTUS LAND, IRIDIUM CERTUS MARITIME |
| GEBRUIK TIPE | AVIATION, FIXED, HANDGEHOU, MARITIEM, PORTABLE, VOERTUIG |
| WERKSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | LONE WORKER COMMUNICATIONS, REMOTE MONITORING, SCADA, VESSEL & FLEET MANAGEMENT |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 140 mm (5.51") |
| BREEDTE | 60 mm (2.36") |
| DIEPTE | 16 mm |
| GEWIG | 185 grams (6.53 oz) |
Feature
Iridium Certus 9770 Kenmerke
Middelbandsnelhede van 22 Kbps oordrag, 88 Kbps ontvangs
Gelyktydige stem- en IP-data
Twee (2) Iridium Certus®-stemkringe van hoë gehalte gekonfigureer as óf voorafbetaald óf vooruitbetaald
Hoogs mobiel en skaalbaar
Multi-diens konneksie
Werklik globale dekking
Lae vertraging
Kompromislose betroubaarheid
Iridium Global Dekking Kaart

Iridium lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie. Aangedryf deur 'n unieke gesofistikeerde globale konstellasie van 66 kruisgekoppelde Lae-Aarde-baan (LEO)-satelliete, bied die Iridium®-netwerk hoëgehalte-stem- en dataverbindings oor die hele planeet se oppervlak, insluitend oor lugweë, oseane en poolstreke. Saam met sy ekosisteem van vennootmaatskappye, lewer Iridium 'n innoverende en ryk portefeulje van betroubare oplossings vir markte wat werklik globale kommunikasie vereis.
Op slegs 780 kilometer van die Aarde af beteken die nabyheid van Iridium se LEO-netwerk pool-tot-pool-dekking, 'n korter transmissiepad, sterker seine, laer latensie en korter registrasietyd as met GEO-satelliete. In die ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppel aan tot vier ander wat 'n dinamiese netwerk skep wat verkeer tussen satelliete stuur om globale dekking te verseker, selfs waar tradisionele plaaslike stelsels nie beskikbaar is nie.