Iridium 9602N SBD-senderontvanger (4629A-9603N)
calcActive())">
Die Iridium 9602N SBD-senderontvanger, ontwerp om geïntegreer te word in 'n draadlose datatoepassing met ander gasheerstelsel-hardeware en -sagteware, bied 'n volledige oplossing, insluitend opsporing van maritieme vaartuie, toerustingmonitering en outomatiese voertuigligging.
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9602N
- DEEL #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
USD 249,99
- Buy 5 for USD 244,99 each and save 2%
- Buy 10 for USD 242,49 each and save 3%
- Buy 20 for USD 237,49 each and save 5%
- Buy 50 for USD 232,49 each and save 7%
- Buy 100 for USD 224,99 each and save 10%
Iridium 9602N SBD Transceiver
Die Iridium 9602N SBD-senderontvanger, ontwerp om geïntegreer te word in 'n draadlose datatoepassing met ander gasheerstelsel hardeware en sagteware, bied 'n volledige oplossing vir 'n spesifieke toepassing of vertikale mark. Die Iridium 9602N is ideaal vir M2M-oplossings, insluitend opsporing van maritieme vaartuie, toerustingmonitering en outomatiese voertuigligging.
Iridium se wêreldwye, lae latency SBD-diens is die ideale oplossing vir die monitering van alles van houers en vragmotors tot vliegtuie en skepe. Dit word geïntegreer deur Iridium se Value Added Resellers in vertikale marktoepassings in nywerhede soos Olie en Gas, Spoor, Maritiem, Lugvaartkunde, Nutsdienste en Regering/Militêr.
Die Iridium 9602N is 'n enkelbord-senderontvanger wat voorsien word as 'n "swartboks"-senderontvangermodule. Alle toestel koppelvlakke word verskaf deur 'n enkele multi-pen koppelvlak connector, bykomend tot die antenna connector. Slegs die kern-senderontvanger word met die 9602N voorsien. Alle ander eindgebruikers veldtoepassingsfunksies soos GPS, mikroverwerkergebaseerde logikabeheer, digitale en analoog insette, digitale en analoog uitsette kragtoevoer en antenna moet deur die oplossingontwikkelaar verskaf word. Die toestelkoppelvlak oor die gebruikerkoppelaar bestaan uit 'n reeksdata-koppelvlak, GS-kraginvoer, netwerkbeskikbare uitset en 'n aan/af-beheerlyn. Die Iridium 9602N inkorporeer nie, en vereis ook nie, 'n intekenaar-identiteitsmodule (ook bekend as 'n SIM-kaart) wat in die transceiver geplaas moet word nie. Die Iridium 9602M is bedoel om gebruik te word as 'n transceiver-module wat in 'n ander gasheerstelsel toegerus is.
Specifications
| AFLEWERING VANAF | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9602N |
| DEEL # | 4629A-9603N |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM, VOERTUIG |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 41 mm |
| BREEDTE | 45 mm |
| DIEPTE | 13 mm |
| GEWIG | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review