Iridium 9523N kernmodule
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9523N
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Iridium 9523N kernmodule
Iridium se kleinste, ligste en mees gevorderde stem- en datamodule ooit, die Iridium Core 9523, verskuif die grense van globale kommunikasie. Dit beskik oor vereenvoudigde integrasie en lewer kragtige vermoëns, wat geleenthede skep vir nuwe vennootprodukte en nuwe markte regoor die wêreld.
Iridium Core 9523 is Iridium se kleinste, ligste en mees gevorderde stem- en datasatelliet-senderontvangermodule ooit, wat vereenvoudigde globale stem- en dataverbinding moontlik maak deur die wêreld se verste reikende netwerk.
Meer as 90% meer kompak as ons vorige model en met gestandaardiseerde verbindings, integreer dit maklik in nuwe vennootprodukte om voorheen onderbediende verbruikers- en vertikale markte te bereik - en wêreldwye kommunikasie aan te dryf op maniere wat nooit moontlik gedink is nie.
Nuwe moontlikhede
Van enkel- of meerkanaalkommunikasieplatforms vir maritieme, lugvaart- en landmobiele markte tot hoogs bekwame, funksie-verbeterde handtoestelle en onbewaakte sensors, die Iridium Core 9523-module lewer koste-effektiewe satellietstem- en datakommunikasie.
Kragtige vermoë
Iridium Core 9523 ondersteun alle Iridium-stem- en datadienste. Dit lewer die vermoë wat nodig is om innoverende kommunikasietoestelle te ontwikkel, en die tegnologie-ruggraat vir toepassings soos GPS en ligginggebaseerde dienste, Wi-Fi en Bluetooth.
Vereenvoudigde integrasie
Iridium Core 9523 beskik oor gestandaardiseerde verbindings, vereenvoudigde PCB-integrasie en ultra kompakte vormfaktor. Vennote kan Iridium Core 9523 maklik direk op hul toepassingsbord monteer - wat optimalisering moontlik maak deur gedeelde komponente en kragbronne.
Specifications
| MODEL | 9523N |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TIPE | AVIATION, MARITIEM, VOERTUIG |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 70.44 mm |
| BREEDTE | 36.04 mm |
| DIEPTE | 8.9 mm |
| GEWIG | 32 grams |