ICOM Aktiewe Satellietantennastelsel vir IC-SAT100 Satelliet PTT (AH-41)
In stock
- BRAND:
- ICOM
- DEEL #:
- AH-40
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-PTT-Active-AH-41
ICOM Active Satellite Antenna System for IC-SAT100 Satelliet PTT (AH-41)
・ Dek beide Iridium®-satellietfrekwensies en GNSS L1-bandfrekwensies, en bied 'n oplossing vir satellietkommunikasie binnenshuis
・Gebruik opsionele OPC-2462 (59 m, 193.5 voet) of gebruikerverskafde koaksiale kabel (Maks. 169 m, 554.5 voet) om 'n siglynpad na die satelliet te verkry
・Power over Coaxial (PoC) dra elektriese krag deur die koaksiale kabel
– Elektriese kragkabels kan verminder word
・ Aparte TX/RX-eenheidkonfigurasie, TX-eenheid met 'n kragversterker en RX-eenheid met 'n LNA (lae geraasversterker)
・ Die hoofeenheid het IP67 waterdigte en stofdigte beskerming vir buite installasie
Spesifikasies
ALGEMEEN
| Frekwensiereeks | 1616.02–1626.48 MHz (TX-eenheid/RX-eenheid) 1575.42–1605.4 MHz (RX-eenheid, GNSS L1-band) |
|---|---|
| Antenna impedansie | 50 Ω nominaal (NJ-aansluiting) |
| Polarisasie | Regs omsendbrief |
| Bedryfstemperatuurreeks | –25°C tot +55°C, –13°F tot +131°F |
| Huidige drein (ongeveer) | Minder as 2,5 A (by aflos) Minder as 0,8 A (bystand) |
| Afmetings (B × H × D) (projeksies nie ingesluit nie) | 310 × 326 × 89 mm (TX/RX-eenhede + hakie) 77 × 200 × 77 mm (elke eenheid) |
| Gewig (ongeveer) | 1,6 kg, 3,5 lb |
TX EENHEID
| Gegradeerde uitsetkrag | 37,7 dBm ± 1 dB (teen 23,3 dBm invoer na TX-eenheid) |
|---|---|
| Onwaarskynlike emissies | 0,25 μW (≤ 1 GHz), 1,0 μW (> 1 GHz) |
RX EENHEID
| Totale wins | 17 dB ±1.5 dB (teen –80 dBm toevoer na RX-eenheid) |
|---|---|
| Geraas syfer | Minder as 3,0 dB |
| Ongewenste emissies | 0,25 μW (≤ 1 GHz), 1,0 μW (> 1 GHz) |
Toepaslike IP-gradering
| Ingangsbeskerming Standaarddata | |
|---|---|
| IP-gradering (AH-41 hoofeenheid) | IP67 (Waterdig en stofdig) |
OPSIONELE BYKOMS
OPC-2462
Koaksiale kabel (59 m, 193,5 voet)
VOORGESTELDE HOOFANTENNA KABELS
Gebruik opsionele OPC-2642 of koaksiale kabel wat deur die gebruiker verskaf is om aan Iridium®-werkverrigtingvereistes te voldoen, en aan FCC-regulasies te voldoen.
| Kabelverliesvereiste van kragboks na die AH-41 | 12,5–13,0 dB verlies by 1621 MHz |
|---|
| Verwysingskabel | Deursnee | Kabellengte |
|---|---|---|
| Times Mikrogolfstelsels | ||
| LMR 195 | 4,95 mm, 0,195 duim | 27 m, 88,6 vt |
| LMR 240 | 6,10 mm, 0,240 duim | 39 m, 128,0 vt |
| LMR 300 | 7,62 mm, 0,300 duim | 49 m, 160,8 vt |
| LMR 400 | 10,29 mm, 0,405 duim | 75 m, 246,1 vt |
| LMR 500 | 12,70 mm, 0,500 duim | 92 m, 301,8 vt |
| LMR 600 | 14,99 mm, 0,590 duim | 115 m, 377,3 vt |
| LMR 900 | 22,10 mm, 0,870 duim | 169 m, 554,5 vt |
Bogenoemde kabellengtes is vir jou verwysing wat bereken word deur die teikenkabelverlies by 1500 MHz.
Alle vermelde spesifikasies is onderhewig aan verandering sonder kennisgewing of verpligting.
Specifications
| DEEL # | AH-40 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLITE PTT |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | ICOM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM PTT |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |