Beam IsatDock Vervoer Bout Aktiewe Antenne (ISD720)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Vervoer Bout Aktiewe Antenne (ISD720)
Die antenne is ontwerp om horisontale of vertikale toegang vir die antennekabels toe te laat om 'n mate van buigsaamheid tydens installasie te bied. Die ISD720 werk met al die Beam Inmarsat IsatDock's en Oceana terminal, maar moet slegs gebruik word met Beam gesertifiseerde AKTIEWE antennekabels.
Specifications
| DEEL # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 146 mm (5.75") |
| BREEDTE | ["146 mm (5.75\")"] |
| DIEPTE | 75 mm (2.95") |
| GEWIG | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tipe goedgekeur
• Hoë kwaliteit behuizing
• Aktiewe antenne
• Boutmontage
• SMA/SMA
• Lae profiel
• Omni-rigting
• 12 maande herstel of vervang waarborg