Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
Die antennaverbindings (GSPS en GPS) word teen die omgewing beskerm met sy soliede hakie wat aan die antenna geheg is. Die paalmonteringstelsel is so ontwerp dat die kabels deur 'n PVC-paal gedraai kan word en dan aan die antenna geheg kan word, wat die kabels en die aansluiting teen die omgewing beskerm. Die ISD710 werk met al die Beam Inmarsat IsatDock's en Oceana terminale, maar MOET slegs gebruik word met Beam gesertifiseerde ACTIVE antenna kabels.
Specifications
| DEEL # | ISD710 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| GEWIG | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Beam ISD710 Kenmerke
• Inmarsat tipe goedgekeur
• Hoë kwaliteit mariene omhulsel
• Aktiewe antenna
• Paal / Mast montage
• SMA/SMA
• Omni directional
• 12 maande herstel- of vervangingswaarborg