Beam IsatDock Vervoer Magnetiese Aktiewe Antenne (ISD715)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Vervoer Magnetiese Aktiewe Antenne (ISD715)
IsatDock ISD715 Vervoer Magnetiese Aktiewe Antenne is ontwerp vir vervoer / landgebaseerde toepassings. Ontwerp om te werk met Beam Communications IsatDocks en opsporingstoepassings soos LeoTRAK-Online.
Met die Magnetiese montasie is die antenne baie maklik om te installeer en te verplaas van bates na bates en benodig geen gate om geboor te word vir pasmaak nie. Antenne kabelverbinding is beskerm teen die omgewing met sy buite omhulsel.
Specifications
| DEEL # | ISD715 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 142 mm (5.6") |
| BREEDTE | ["142 mm (5.6\")"] |
| DIEPTE | 207 mm (8.15") |
| GEWIG | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tipe goedgekeur
• Hoë kwaliteit behuizing
• Aktiewe antenne
• Magnetiese montasie
• SMA/SMA
• Lae profiel
• Omni rigting
• 12 maande herstel of vervang waarborg