Beam IsatDock LITE vir Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE vir Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Die Beam IsatDock LITE vir Inmarsat se IsatPhone Pro maak voorsiening vir 'n semi-permanente installasie op 'n verskeidenheid toepassings waar maklike toegang tot standaard stem- en *datadienste vir land- en seetoepassings vereis word.
Die IsatDock LITE stel die IsatPhone Pro in staat om altyd aan en gereed te wees om inkomende oproepe te ontvang, wat via 'n Bluetooth-bykomstigheid of die opsionele privaatheidtoestel beantwoord kan word. Die IsatPhone Pro-toestel pas veilig in die Dock wat ook sleutel-sluitbaar is, ander kenmerke sluit in telefoonlaai, USB *datapoort, ingeboude luier en laat antenna en krag toe om permanent aan die Dock gekoppel te word gereed vir gebruik. Die IsatPhone Pro-toestel word maklik ingesit en verwyder deur die druk van 'n knoppie aan die bokant van die dok, wat dit baie maklik maak om weg van die dok te gebruik wanneer dit nodig is.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE-kenmerke
• Hou foon altyd gelaai
• Verstelbare ingeboude luier
• Status LED met verstelbare helderheid
• Sluit universele RAM-beugel in
• Stem- en dataondersteuning
• Opsionele privaatheidtoestel
• Slimlyn-ontwerp
• Hoë kwaliteit ABS plastiek
• Enkelaksie-invoegmeganisme
• Invoeggidse
• Enkelknoppie vrylaat
• Sleutel sluitbaar
• Universele monteeropsies
• Robuuste GSPS/GPS-antennaverbinding
• Toeganklike beheerknoppies
• 24 maande waarborg
What's included
Wat is ingesluit:
• IsatDock LITE
• Universele Montagebeugel (RAM)
• Handstel-sluitsleutel
• 10-32V DC Kragkabel
• Gebruikershandleiding
• Vinnige Begingids