Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth-dokstasie-bundel (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| DEEL # | 9555ID-SB |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | BUNDLE |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 20 cm (7.9") |
| BREEDTE | 7.5 cm (3") |
| DIEPTE | 6.5 cm (2.6") |
| GEWIG | 0.32 kg |
In die boks:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-gemonteerde staal monteerbeugel
Koppelvlak en kragkabels
Gebruikers gids
Installasie handleiding