Beam SatDOCK-G 9555 Hands-free Voertuig Docking Stasie (9555SDG)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Die Iridium 9555 satelliethandset, pas veilig in die Dock wat kompakt in ontwerp is, anders as ander tradisionele docking kits wat 'n ander eksterne boks vir installasie benodig, is die Beam SatDOCK alles binne die een enkele kompakte Dock. Ander kenmerke sluit telefoonlaai, ingeboude Bluetooth, USB-data, ingeboude bel en laat antenne en krag permanent aan die Dock gekoppel wees gereed vir gebruik. Die Iridium 9555 handset kan maklik ingevoeg en verwyder word deur die druk van 'n knoppie aan die bokant van die dock, wat dit baie maklik maak om weg van die Dock te gebruik wanneer nodig.
SatDOCK ondersteun ook die gebruik van 'n opsionele aktiewe privaatheid handset of die volledig funksionele intelligente handset, RST970 wat eenvoudig en maklik by die SatDOCK gevoeg kan word.
SatDOCK bied die buigsaamheid om jou hand-held satelliettelefoon te gebruik om die gebruik van toerusting vir 'n wye verskeidenheid toepassings te ondersteun. Dit het 'n ingeboude Bluetooth-module vir stemverbinding sowel as 'n intelligente tracking en waarskuwing verslagdoeningstelsel wat die ingeboude GPS-enjin van die SatDOCK benut. Die waarskuwing & tracking module kan geconfigureer word om periodieke opname of noodwaarskuwing verslagdoening te ondersteun.
SatDOCK Kraal
. Robuuste ontwerp en konstruksie
. Laai 9555 handset gereed vir gebruik
. Geïntegreerde krag & antenne verbinding
. Geïntegreerde USB-verbinding
Handsfree Modus
. Volle duplex tegnologie
. Bovenstem kwaliteit
Tracking / GPS
. Periodieke posisie verslae of afstandsopgeneem
. Ingeboude GPS-enjin
. Interfaces met Beam se LeoTRAK-Online
. Kompatibel met ander tracking toepassings
Paniek / Waarskuwings
. Opsie van addisionele bedrade waarskuwing knoppies
Geïntegreerde Bluetooth
Ingeboude Bel
Stem, Data, SMS, SBD
Privaatheid & Intelligente Handset
. Outo-sensing antwoord/hang-op intelligensie
. Skakel tussen handset en handsfree modi
Installasie
. Buigsame installasie via universele montasie, ook geskik vir muurmontage
. Antenne, mikrofoon en luidspreker geïnstalleer in 'n gerieflike plek
. Laat semi-permanente installasie toe
Kwaliteit
. 100% fabrieksgetoets
. Nakoming: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| DEEL # | 9555SDG |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | AVIATION, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9555 |
| KENMERKE | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 200 mm (7.9") |
| BREEDTE | 75 mm (3.0") |
| DIEPTE | 65 mm (2.7") |
| GEWIG | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Kenmerke:
• Slimlyn kompakte installasie
• Geïntegreerde Bluetooth-verbinding
• Handsfree-installasie
• Privaatheids-handset opsies
• Stem, SMS, SBD en Sirkelgeskakelde Data in staat
• Opsporing en SOS
• USB-data-interface
• RS232 D9 Serial Interface
• Toebehore / Ontsteking sens
• Volledig gesertifiseer, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 jaar herstel of vervangingswaarborg