Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Dokkingsstasie (9555ID)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- DEEL #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Die Iridium 9555 handstel pas veilig in die IntelliDOCK, wat ingeboude Bluetooth, USB datapoort, ingeboude bel, telefoonlaai en geïntegreerde antenne, data en kragverbinding het, wat dit moontlik maak om al die antennekabels en krag permanent aan die dokstasie gekoppel te hou, gereed vir gebruik. Die Iridium 9555 handstel kan maklik ingevoeg en verwyder word deur die druk van 'n knoppie aan die bokant van die IntelliDOCK, wat dit baie maklik maak om die 9555 enige tyd te verwyder met die gemoedsrus om te weet dit sal altyd ten volle gelaai wees.
IntelliDOCK ondersteun ook die gebruik van 'n opsionele kompakte Beam Privaatheids Handstel wat langs die IntelliDOCK geplaas kan word vir bykomende gerief indien nodig.
Specifications
| DEEL # | 9555ID |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9555 |
| KENMERKE | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 20 cm (7.9") |
| BREEDTE | 7.5 cm (3") |
| DIEPTE | 6.5 cm (2.6") |
| GEWIG | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Beveilig 9555 handset veilig
• Robuuste ontwerp en konstruksie
• Laai 9555 handset op, gereed vir gebruik
• Geïntegreerde antenneverbinding
• Handset altyd opgeladen, gereed vir gebruik
GEÏNTEGREERDE BLUETOOTH®
• Bluetooth® ingebou in die cradle
• Ondersteun Bluetooth® Stemtoebehore
• Gerieflike handsfree oproepe
INGEBOUDE RINGER
• Ingeboude ringer vir verbeterde ringaanduiding STEM, DATA, SMS, SBD
• Ondersteun alle Iridium stem, data, SMS en SBD dienste
• Toegang tot voorafbetaalde, posbetaalde & bemanning oproepe
• Bluetooth® & USB dataverbinding
PRIVATHEID HANDSET
• Ondersteun opsionele Beam privaatheid handset
• Outomatiese sensoring antwoord/hang-op intelligensie
INSTALLASIE
• Ondersteun 9 - 32V DC krag inset
• Buigsame installasie via universele montasie, ook geskik vir muurmontage
• Opsionele 110 - 240V AC prop pakket beskikbaar
KWALITEIT
• Professionele industriële ontwerp
• 2 jaar gemoedsrus, vervangingswaarborg
• 100% fabriek getoets
• Volledig gesertifiseer, Iridium goedgekeur, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In die boks:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount staal montageskink
Koppelvlak & kragkabels
Gebruikershandleiding
Installasiehandleiding