Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- DEEL #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK het ook 'n ingeboude Bluetooth-module vir stemverbinding tesame met 'n intelligente opsporings- en waarskuwingstelsel wat die ingeboude GPS-enjin van die PotsDOCK gebruik. Die waarskuwing- en opsporingsmodule kan gekonfigureer word om periodieke stembus- of noodwaarskuwingsverslaggewing te ondersteun.
Die Iridium 9555-toestel pas veilig in die dokstasie, wat beskik oor ingeboude Bluetooth, USB-data, telefoonlaai en geïntegreerde antenna, data- en kragverbinding wat dit moontlik maak om alle antennakabels en krag permanent aan die dok gekoppel te hou gereed vir gebruik. Die Iridium 9555-toestel word maklik ingesit en verwyder deur die druk van 'n knoppie aan die bokant van die PotsDOCK, wat dit baie maklik maak om die 9555 enige tyd te verwyder met die gemoedsrus met die wete dat dit altyd ten volle gelaai sal wees.
PotsDOCK ondersteun ook die gebruik van 'n opsionele kompakte Beam Privacy Handset wat langs die PotsDOCK geleë kan wees vir ekstra gerief indien nodig.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| DEEL # | 9555PD |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9555 |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
| LENGTE | 200 mm |
| BREEDTE | 75 mm (3.0") |
| DIEPTE | 65 mm (2.7") |
| GEWIG | 0.32 kg |
Feature
• Slim lyn kompakte installasie
• Geïntegreerde Bluetooth-verbinding
• RJ11/POTS-koppelvlak
• Stem-, SMS-, SBD- en kringgeskakelde data in staat
• Ingeboude opsporing en SOS
• USB-data-koppelvlak
• RS232 D9 Serial Interface
• Toebehore/ontstekingsintuig
• 9-32V DC kragtoevoer
• TNC en SMA vir GPS
• Vol gesertifiseerde, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 jaar herstel- of vervangingswaarborg