Intellian t240CK 3-as C-Ku Dual Band Global System met 240 cm (94.5 duim) Reflector & WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- DEEL #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Suid-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-as globale mariene satelliet-TV-stelsel
Die t240CK is die wêreld se eerste antenna wat beide HD- en SD-satelliet-TV-dienste op C-band en Ku-band gelyktydig vanaf dieselfde satelliet kan ontvang. Intellian se multi-band en multi-polarisasie WorldView LNB stel gebruikers in staat om naatloos in te skakel op enige satelliet-TV-diens regoor die wêreld deur eenvoudig 'n knoppie te druk elke keer as die vaartuig na 'n ander satellietdiensgebied oorsteek.
Vesel Gereed
Die Intellian FiberLink-module verbind die antenna aan die onderdek-eenhede met 'n enkele, verlieslose optieseveselkabel, wat tot 2000 M kan loop, wat die installasie aan boord aansienlik vergemaklik. Met veelvuldige RF-uitsette vanaf die onderdek-multiskakelaar, kan beide C- en Ku-Band-ontvangers gekoppel word, wat 'n naatlose gebruikerservaring aan boordgaste en bemanning bied.
Oplossing vir afstandbestuur
Die t240CK kan vanaf enige plek ter wêreld verkry, gemonitor en beheer word deur toegang tot die ACU se ingeboude Aptus Web-sagteware te verkry, wat integreerders in staat stel om roetine-instandhoudingsaktiwiteite as 'n bestuurde diens uit te voer. Hierdie funksies sluit in firmware-opgraderings, monitering van opsporingsparameters, aanteken van prestasiedata, en stelseldiagnostiek en meer.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| DEEL # | T3-246AC |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 240 cm (94 inch) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKWENSIE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| GEWIG | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |