Intellian t130W 3-as globale mariene satelliet-TV-stelsel met 125 cm (49.2") Dish & WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- DEEL #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-as globale mariene satelliet-TV-stelsel met 125 cm (49.2") Dish & WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian se t130W is ideaal om aan die behoeftes van groter seiljagte, werkbote en kommersiële vaartuie 80' en hoër te voldoen. Met 3-as-stabilisering, breë hoogtebereik en onbeperkte asimut met geen kabelontwikkeling nie, is hierdie antennas in staat om te ontvang selfs wanneer hulle naby die ewenaar of in poolstreke werk. Hulle is ontwerp, vervaardig en getoets om die mees ruwe see- en weerstoestande te weerstaan.
Intellian WorldView LNB - Die een antennastelsel wat gebou is om die wêreld aan te vat
Ontwerp en vervaardig deur Intellian se interne ingenieurswese, die eksklusiewe Intellian WorldView LNB-module bied naatlose skakeling tussen sirkelvormige gepolariseerde programmering in Noord-, Sentraal- en Suid-Amerika, en lineêre gepolariseerde programmering met behulp van Universal Quad LNB in Europa, Midde-Ooste en Asië-Stille Oseaan met sy ingeboude outomatiese skeefhoekbeheerstelsel.
Geniet naatlose globale satelliet-TV-ontvangs
Met die vermoë om multi-band en multi-polarisasie satelliet-TV-dienste regoor die wêreld te ontvang, hoef bootvaarders nie meer die LNB binne die antenna-koepel handmatig uit te skakel wanneer die vaartuig na 'n ander satelliet-TV-diensgebied oorsteek nie. Geniet ononderbroke ontvangs van satelliet-TV-programme feitlik oral waar jy gaan met die Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| DEEL # | T3-131AWS |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 125 cm (49.2 inch) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| GEWIG | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |