Intellian t130Q 3-as globale stelsel met 125 cm (49.2 duim) reflektor en Universele Quad LNB (T3-131AQS)
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130Q
- DEEL #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 mariene satelliet-TV-stelsel (T2-1317S)
Vir diegene wat groter vlote bestuur, kan die t110W / t110Q genetwerk word met enige aan boord, Intellian-geboude satellietkommunikasiestelsel (VSAT of FleetBroadband) om afstandtoegang en bestuur via Aptus Web moontlik te maak, ongeag waar die vaartuig regoor die wêreld geleë is.
Met sy Wi-Fi-geskikte ACU kan gebruikers draadloos aan die t110W / t110Q koppel deur Aptus PC of Aptus Mobile, 'n iOS-mobiele toepassing wat gratis deur die App Store beskikbaar is, af te laai. Aptus bied gebruikers onmiddellike diagnostiek, werkverrigting-logfunksies en een-druk-opdaterings aan die antenna se firmware en die Global Satellite Library, wat verseker dat die antenna te alle tye piekwerkverrigting lewer.
Ongeëwenaarde satellietprestasie op see
Dit is nie maklik om 'n satelliet te vind wat 22 000 myl ver is nie, maar danksy Intellian se Wide Range Search-tegnologie soek ons antennas oor 'n wyer reeks en sluit binne sekondes op 'n sein – vier tot vyf keer vinniger as konvensionele antennas.
Om aan daardie sein vas te hou terwyl jy onderweg is of wanneer die boot beweeg, is nog 'n rede om Intellian te kies. Ons gepatenteerde Dynamic Beam Tilting (DBT)-tegnologie gebruik intelligente, intydse straalanalise om die sterkste sein te handhaaf, selfs wanneer die vaartuig teen hoë spoed of in rowwe weer vaar. Dit verminder ook die behoefte aan konstante skottelaanpassing, wat algehele slytasie op die antenna verminder.
Specifications
| MODEL | t130Q |
|---|---|
| DEEL # | T3-131AQS |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| BRAND | INTELLIAN |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKWENSIE | Ku BAND |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |