Intellian i9P Auto Skew VS / Kanada mariene satelliet-TV-stelsel (B4-919AA)
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- DEEL #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P mariene satelliet-TV-stelsel (B4-919AA)
Die Intellian i9P bied die kragtigste en betroubaarste satelliet-TV-ontvangste vir beide ontspannings- en kommersiële vaartuie van meer as 80 voet. Die i9P se stylvolle ontwerp laat hom perfek in moderne vaartbelynde vaartuie pas.
Met sy patente hangende innovasies in Wide Range Search (WRS) en Dynamic Beam Tilting (DBT) tegnologieë, selfs sonder enige oortollige bewegingsensors, kan die i9P altyd kristalhelder satelliet-TV-ontvangs met CD-gehalte klank waarborg, selfs in die rofste seetoestande .
Die mees innoverende ontwerp van i9P is die geïntegreerde HD- en TriSat-modules in sy beheereenheid. Dit maak die i9P die eerste mariene antenna-TV-stelsel in die geskiedenis wat bootvaarders in staat stel om toegang te verkry tot honderde HDTV-kanale van vooraanstaande satelliet-TV-diensverskaffers sonder ekstra omskakelingsgereedskap of kabelbedrading. Met Intellian MIM kan bootvaarders dit geniet om kanale te blaai deur outomatiese satellietskakeling net soos 'n tuisstelsel. Sien die installasiegids van DISH Network MIM vir verdere besonderhede. Boonop bied hierdie beheereenheid aan bootvaarders 'n interaktiewe bedryfsplatform deur middel van sy rekenaarbeheerprogrammatuur met 'n baie vriendelike gebruikerskoppelvlak en 'n volledige lys van wêreldsatellietbiblioteek.
Die i9P bied ook die geïntegreerde Auto Skew Angle Control-stelsel en hoogs-presisie GPS-stelsel wat nie net die spoed van satellietseinverkrygingstyd versnel nie, maar ook die kwaliteit van satellietontvangs in swak satellietseindekkingsgebiede verbeter.
'n Stewige houvas op die sein
Intellian se eksklusiewe Dynamic Beam Tilting (DBT) gebruik 'n hoë werkverrigting, voortdurend verstelbare sub-reflektor wat die antenna toelaat om te alle tye die sterkste sein te bly terwyl die vaartuig teen hoë spoed vaar.
Vinniger sein verkryging
Intellian se eksklusiewe Wide Range Search (WRS) algoritme laat die antenna toe om 'n sein te soek, te vind en aan te sluit met ongelooflike spoed en akkuraatheid.
Mees kragtigste prestasie
85cm reflektor deursnee met landwye dekking vir Noord- en Suid-Amerika, Europa en die streeksdiens regoor die wêreld.
Skakel jou gunsteling HDTV-kanale in
Intellian se i9P bied HD-kanale van die Ku-band. Die HD-module is eintlik ingebou in die Antenna-beheereenheid van die Intellian i9P vir naatlose integrasie en maklike installasie.
Ingeboude GPS
Die Intellian i9P bevat 'n ingeboude GPS vir makliker werking en vinniger seinverkryging.
Draadlose verbinding en Aptus-selfoon
Die ingeboude Wi-Fi stel die ACU in staat om draadloos gekoppel te word. PC's, skootrekenaars en slimfone kan gebruik word om aan die ACU en monitor te koppel, die instellings van die stelsel draadloos te beheer en te verander. Intellian Aptus-selfoon is beskikbaar vir aflaai om toegang tot die ACU via Wi-Fi te verkry en die antenna vanaf hul iPhone, iPad of ander netwerktoestelle te bestuur. iPhone en iPad is geregistreerde handelsmerke van Apple Inc.
Alles-in-een-stelsel
Outo-skeefhoekbeheerstelsel, GPS en uitgebreide hoogtebereik wat as 'n verstekopsie voorsien word, laat die i9P toe om verbeterde seinontvangste in swak satellietseindekkingsgebiede te hê en akkuraat en maklik te werk waar die vaartuig ook al vaar.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| DEEL # | B4-919AA |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 85 cm (33.5 inch) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKWENSIE | Ku BAND |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWIG | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Ten volle outomatiese stelsel
Outomatiese satellietsoektog en identifikasie. 2-as stapmotors om die voetstuk te stabiliseer.
Verbeterde antenna
Hoogs doeltreffende 34 duim paraboliese antenna maak 44dBW van minimum EIRP moontlik. RHCP / LHCP, Vertikale / Horisontale polarisasie.
Wye Omvang Soek (WRS) Algoritme
Mededingermetodes soek na die smalbandwydte van die hooflob. Intellian se eksklusiewe WRS soek egter na die wye reeks sylobbe en spring op na die hooflob, wat vinniger satellietverkryging bied.
Ten volle outomatiese digitale video-uitsaai (DVB)
Identifikasie DVB-dekodeerder met CPLD maak hoëspoed-identifikasie moontlik.
Dynamic Beam Tilting (DBT) Tegnologie
'n Hoëspoed-subreflektor draai van die as af, kontroleer seinsterkte teen 50 keer per sekonde en kompenseer die spoorrigting. Minder beweging van die hoofreflektor beteken minder geraas en verleng die produklewe.
DVB-S2 Sein Identifikasie
Hoëspoed-identifikasie met DVB-S2-dekodeerder.
Nuwe tipe antenna-beheereenheid
• Maklik om satellietinligting te verander en op te dateer
• Maklike antennastatuskontrole en outomatiese diagnose
• Maklike antennabeheer met behulp van rekenaarkoppelvlak
Outomatiese polarisasie (skeefhoek) beheer
Outomatiese skeefhoekbeheerstelsel (-90°~ +90°) vir lineêre horisontale / vertikale polarisasie.
Ingeboude GPS en NMEA 0183 Interface Port
Die i9P bevat 'n ingeboude GPS binne-in die antenna-eenheid vir vinniger seinverkryging. Die skip se GPS kan ook deur die NMEA 0183-poort op die agterpaneel van die ACU gekoppel word.
Intellian i9P-dekkingskaarte





