Intellian i2 Marine Satelliet TV-stelsel met MIM vir Dish Network en Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i2
- DEEL #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Intellian i2 Marine Satelliet TV-stelsel vir Dish Network en Bell TV (B3-I2DN)
Die Intellian i2 is die wêreld se eerste hoëwerkverrigting, kompakte satelliet-TV-stelsel met 'n deurbraak geïntegreerde HD en outomatiese satellietskakeling TriSat™-module. Hierdie moderne funksionaliteit bied bootvaarders premium hoëdefinisie (HD) en standaard (SD) programmering wat uit vooraanstaande satelliet-TV-diensverskaffers uitsaai sonder enige ekstra omskakelingsgereedskap, kabelbedrading en koste.
Die i2 is die voorkeurkeuse vir kleiner vaartuie vanaf 25 voet met sy liggewig antenna (9.8 lbs), klein monteervoetspoor (13") en kragtige ontwerpkenmerke. Met sy innoverende, patent-hangende Wide Range Search (WRS®) en Dynamic Beam Kanteltegnologieë (DBT®) kan die i2 altyd die hoogste seinsterkte wat beskikbaar is handhaaf en kristalhelder TV-ontvangs verseker. Intellian se superdoeltreffende antenna van 13" deursnee bied konstante, naatlose ontvangs terwyl die vaartuig in die gly, voor anker, motorry is. langs die kus of in die buiteland vaar. Die i2 TVRO 2-as antenna beskik oor 'n ingeboude GPS-stelsel wat die satellietseinverkrygingstyd kan versnel wanneer ander bote met die boodskap "SOEK NA SATELLITE" op hul TV-skerm gelaat word!
Gebondel met Intellian se nuwe intelligente Antenna Control Unit (ACU), kry bootvaarders 'n volledige oplossing wat ontwerp is vir eenvoud en gemak. Die i2 ACU beskik oor 'n ingeboude, voorafgeprogrammeerde globale satellietbiblioteek vir DirecTV. Intellian se eksklusiewe Multi-satelliet Interface Module* (MIM), laat soveel as drie verskillende satelliete gelyktydig vanaf verskillende plekke aan boord bekyk word, die ACU ondersteun outomatiese satellietskakeling direk vanaf jou afstandbeheer, net soos tuis.

Specifications
| AFLEWERING VANAF | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i2 |
| DEEL # | B4-I2DN |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 33 cm (13 inch) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKWENSIE | Ku BAND |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWIG | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Intellian i2-kenmerke
Ten volle outomatiese stelsel
Outomatiese satellietsoektog en identifikasiefunksie
2-as-stabilisasie bied hoëspoedopsporing
Hoëprestasie-antenne
33cm (13in) deursnee, paraboliese antenna vir die ontvangs van Ku-Band satelliet seine
Sirkulêre of lineêre polarisasie afhangende van streek en LNB gekies
Ingeboude HD-module vir Ku-band HD TV-ontvangs
iQ² Quick&Quiet℠ Tegnologie
iQ² Tegnologie laat jou toe om vinnig in te skakel, 'n stewige seinslot te handhaaf en jou gunsteling TV-programme in stil gemak te geniet
Die Wide Range Search (WRS) Algoritme lewer die vinnigste seinverkryging wat oral beskikbaar is
Dynamic Beam Tilting (DBT)-tegnologie gebruik intelligente, intydse straalanalise om voortreflike seinnasporing te verseker terwyl indringende agtergrondgeraas wat met konvensionele antennas ervaar word, uitskakel
Antenna Beheereenheid
Intuïtiewe kontroles en digitale satellietinligting vertoon op die ACU
Outomatiese opdaterings en diagnostiek via Aptus
Eenvoudige antennastatus vinnige verwysing
Meervoudige ontvanger vermoë
Veelvuldige ontvangers en TV's kan met behulp van 'n Multi-skakelaar of die Intellian MIM (Multi-Satelliet Interface Module) gekoppel word.
Deur die MIM te gebruik, kan 'n meesterontvanger gekies word om die teikensatelliet te beheer
In Noord-Amerika, wanneer jy Dish of Bell TV gebruik, word 'n MIM vereis, wat outomatiese satellietskakeling vanaf jou afstandbeheer moontlik maak, net soos by die huis
Koppelvlak na eksterne NMEA 0183 GPS-koppelvlak
Standaard NMEA-koppelvlak wat 'n vaartuigeienaar toelaat om 'n aparte GPS-stelsel te gebruik, wat die aanvanklike soektyd verder verminder
Kompakte grootte
37cm (14.6 duim) antenna radome deursnee
Baie ligte antenna weeg minder as 4,5 kg (10 pond)
Drie jaar globale waarborg
Toonaangewende 3-jaar onderdele en vakmanskapwaarborg met 'n 2-jaar arbeidswaarborg vir alle antennastelsels, wat gemoedsrus verseker met jou hardeware-belegging
Die nuwe waarborgbeleid (3 jaar onderdele en 2 jaar arbeid) is slegs geldig vir produkte wat na 1 Januarie 2017 gekoop is.
What's included
Wat is ingesluit
Alle satellietstelsels sluit die volgende onderdele as standaard in
- Antenna & Radome 33 cm (13 duim) Reflektor & LNB
- ACU (antennabeheereenheid)
- PC Controller Program (sagteware CD ingesluit)
- Installasie- en bedieningshandleiding
- Montage sjabloon
- Vinnige installasiegids
Installasie Kit
- ACU-tafelmonteerbeugel × 2EA
- 15 m (49) voet × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiale kabel
- 3 m (10 voet) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiale kabel
- 10 m (33 voet) × 1EA GS-kragkabel
- 1,8 m (6 voet) × 1EA PC-reekskabel
- Koppelstukke en skroewe
Intellian i2-dekkingskaarte




