Intellian i6 Amerikaanse mariene satelliet-TV-stelsel met 60 cm (23,6 duim) reflektor en All-Americas LNB (B4-609AA)
In stock
- BRAND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6
- DEEL #:
- B4-609AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-System-B4-609AA
Intellian i6 Amerikaanse mariene satelliet-TV-stelsel met 60 cm (23.6 duim) reflektor en All-Americas LNB (B4-609AA)
Die Intellian i6/i6P bied uitstekende kommersiële-graad werkverrigting en doeltreffendheid in vergelyking met antenna stelsels in soortgelyke grootte. Die i6/i6P is ideaal ontwerp vir bote van meer as 70 voet. Tradisioneel het groter mariene satellietantennas lastige gewig en ingewikkelde kabelinstallasieprobleme gehad. Danksy die i6 se enkelkabelontwerp en die vakuumvormende tegnologie, het die i6/i6P weer eens bewys groter kan ligter en eenvoudiger wees. Met Intellian MIM kan bootvaarders dit geniet om kanale te blaai deur outomatiese satellietskakeling net soos 'n tuisstelsel. Sien die installasiegids van DISH Network MIM vir verdere besonderhede.
Met sy patente-hangende innovasies in Wide Range Search (WRS) en Dynamic Beam Tilting (DBT) tegnologie, kan die i6/i6P altyd die mees presisie opsporingsvermoëns en voortreflike kwaliteit van satellietseinontvangste bied in die uiters rowwe seetoestande.
Die mees innoverende ontwerp van die i6/i6P is die geïntegreerde HD- en TriSat-modules in sy beheereenheid. Dit stel bootvaarders in staat om maklik toegang tot hul gunsteling HDTV-kanale van toonaangewende satelliet-TV-diensverskaffers te kry, net soos hulle gewoond is om by die huis te doen.
Die i6/i6P het 'n ingeboude GPS-stelsel wat die spoed van satellietseinverkrygings verbeter. Daarbenewens bied die i6P die ingeboude Auto Skew Angle Control-stelsel om optimale seinsterkte te handhaaf en die kwaliteit van satellietontvangste in swak satellietseindekkingsgebiede te verhoog.
'n Stewige houvas op die sein
Intellian se eksklusiewe Dynamic Beam Tilting (DBT) gebruik 'n hoë werkverrigting, voortdurend verstelbare sub-reflektor wat die antenna toelaat om te alle tye die sterkste sein te bly terwyl die vaartuig teen hoë spoed vaar.
Vinniger sein verkryging
Intellian se eksklusiewe Wide Range Search (WRS) algoritme laat die antenna toe om 'n sein te soek, te vind en aan te sluit met ongelooflike spoed en akkuraatheid.
Eenvoudige en maklike installasie
Met 'n enkele kabel om die antenna en die ACU te verbind, is Intellian i6-stelsels vinnig en maklik om te installeer. Ons gevorderde ACU is ontwerp om minimum opstelling te vereis sodat jy binne 'n japtrap TV-programme aan boord van jou boot kan begin geniet.
Skakel jou gunsteling HDTV-kanale in
Intellian se i6/i6P bied HD-kanale vanaf die Ku-band. Die HD-module is eintlik ingebou in die Antenna-beheereenheid van die Intellian i6/i6P vir naatlose integrasie en maklike installasie.
Ingeboude GPS
Intellian i6/i6P bevat 'n ingeboude GPS vir makliker werking en vinniger seinverkryging. Dit laat die i6/i6P toe om hoër akkuraatheid en maklike werking te hê waar ook al die vaartuig vaar.
Ongeëwenaarde prestasie
60cm reflektor deursnee met landwye dekking vir Noord- en Suid-Amerika, Europa en die streeksdiens regoor die wêreld.
Draadlose verbinding en Aptus-selfoon
Die ingeboude Wi-Fi stel die ACU in staat om draadloos gekoppel te word. PC's, skootrekenaars en slimfone kan gebruik word om aan die ACU te koppel en die instellings van die stelsel draadloos te monitor, te beheer en te verander. Intellian Aptus-selfoon is beskikbaar vir aflaai om toegang tot die ACU via Wi-Fi te verkry en die antenna vanaf hul iPhone, iPad of ander netwerktoestelle te bestuur. iPhone en iPad is geregistreerde handelsmerke van Apple Inc.

Specifications
| MODEL | i6 |
|---|---|
| DEEL # | B4-609AA |
| PRODUK TIPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRAND | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 60 cm (23.6 inch) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKWENSIE | Ku BAND |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWIG | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Outomatiese satellietsoektog en identifikasiefunksie
- 2-as hoë spoed opsporingstelsel
- 60 cm (24 in) deursnee paraboliese antenna vir die ontvangs van Ku-Band satelliet seine
- Sirkulêre of lineêre polarisasie afhangende van streek en LNB gekies
- Ingeboude HD-module vir Ku-band HD TV-ontvangs
- iQ² Tegnologie laat jou toe om vinnig in te skakel, 'n stewige seinslot te handhaaf en jou gunsteling TV-programme in stil gemak te geniet
- Die Wide Range Search (WRS) Algoritme lewer die vinnigste seinverkryging wat oral beskikbaar is
- Dynamic Beam Tilting (DBT)-tegnologie gebruik intelligente, intydse straalanalise om voortreflike seinkwaliteit te verseker terwyl indringende agtergrondgeraas wat met konvensionele antennas ervaar word, uitgeskakel word
- Intuïtiewe kontroles en digitale satellietinligting vertoon op die ACU
- Draadlose outomatiese opdaterings en diagnostiek via Aptus PC en Aptus Mobile
- DC Out Port vir maklike kragtoevoer na die Intellian MIM of die Shaw Decoder Module
- Veelvuldige ontvangers en TV's kan met behulp van 'n Multi-skakelaar of die Intellian MIM (Multi-Satelliet Interface Module) gekoppel word.
- Met die MIM kan 'n meesterontvanger gekies word om die teikensatelliet te beheer
- In Noord-Amerika, wanneer jy Dish of Bell TV gebruik, word 'n MIM vereis, wat outomatiese satellietskakeling vanaf jou afstandbeheer moontlik maak, net soos jy by die huis doen
- Die i6 bevat 'n ingeboude GPS binne die antenna-eenheid vir vinniger seinverkryging. Die skip se GPS kan ook deur die NMEA 0183-poort op die agterpaneel van die ACU gekoppel word
- 70 cm (27.5 duim) antenna radome deursnee
- Antenna weeg minder as 20 kg (44 lbs)
- Toonaangewende 3-jaar onderdele en vakmanskapwaarborg met 'n 2-jaar arbeidswaarborg vir alle antennastelsels, wat gemoedsrus verseker met jou hardeware-belegging
- Die nuwe waarborgbeleid (3 jaar onderdele en 2 jaar arbeid) is slegs geldig vir produkte wat na 1 Januarie 2017 gekoop is
What's included
Alle satellietstelsels sluit die volgende onderdele as standaard in
- Antenne & Radome 60 cm (24″) Reflektor & LNB
- ACU (Antenna Control Unit)
- PC-beheerderprogram (sagteware-CD ingesluit)
- Installasie- en bedieningshandleiding
- Installasie sjabloon
- Vinnige installasiegids
Installasie Kit
- ACU-tafelmonteerbeugel × 2EA
- 15 m (49 voet) × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiale kabel
- 3 m (10 voet) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiale kabel
- 10 m (33 voet) × 1EA GS-kragkabel
- 1,8 m (6 voet) × 1EA PC-reekskabel
- Verbindings en skroewe