Beam PotsDOCK Extreme Docking Station vir Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- DEEL #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK ondersteun ook die gebruik van 'n opsionele kompakte BEAM Privaatheid Handstel wat langs die PotsDOCK aangeheg kan word vir bykomende gerief indien nodig.
Die dok bied telefoonlaai, 'n USB-verbinding vir dataverbinding, geïntegreerde antenna, data en kragverbinding wat dit moontlik maak om al die antennakabels en krag permanent aan die dok gekoppel te hou, wat dit gereed maak vir gebruik te alle tye.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Hou Iridium Extreme handstel veilig
. Robuuste ontwerp en konstruksie
. Laai Iridium Extreme handstel gereed vir gebruik
. Geïntegreerde antenna verbinding, Iridium & GPS
. USB-verbinding
POTS/RJ11
. Ondersteun standaard draadlose & bedrade telefone (5 REN)
. POTS telefoon kan 600m (2000 ft) van die eenheid af gebruik word
. Maklik geïntegreer met PBX-stelsel
. Lui, besige & kies toon
. Bovenste stemkwaliteit
. Bel nommer verwerking en vinnige kies
OPSPORING
. Triggering van Vinnige GPS
. Interfaces met BEAM se MyBuddy Extreme
PANIEK/WAARSKUWINGS
. Interfaces met BEAM se MyBuddy Ligging-gebaseerde webtoepassing
. Opsionele eksterne waarskuwing knoppie verbinding
GEÏNTEGREERDE BLUETOOTH
. Bluetooth ingebou in dokeenheid
. Bluetooth handsfree stemverbinding
INGEBOUDE LUIDSPREKER
. Ingeboude luidspreker vir verbeterde lui aanduiding
STEM, DATA, SMS, SBD
. Ondersteun alle Iridium stem, data, SMS & SBD dienste
. Toegang tot voorafbetaalde, postbetaalde & bemanning oproepe
PRIVATHEID HANDSTEL
. Ondersteun opsionele BEAM Privaatheid handstel
. Outomatiese antwoord wanneer uit die beker geneem
INSTALLASIE
. Ondersteun 9 - 32V DC krag inset
. Buigsame installasie via universele montasie
. Verskaf met 100 - 240V AC pakket ingesluit
KWALITEIT
. Professionele industriële ontwerp
. 2 jaar vervangingswaarborg vir gemoedsrus
. 100% fabrieksgetoets
. Volledig gesertifiseer, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEEL # | EXTRMPD |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREEDTE | 82.2 mm (3.24 duim) |
| DIEPTE | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| GEWIG | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Kenmerke:
• Slimlyn kompakte installasie
• Geïntegreerde Bluetooth-verbinding
• POTS/RJ11-koppelvlak, kabels tot 600m/2000ft
• Stem, SMS, SBD en Sirkelgeskakelde Data in staat
• Opsporing en SOS (via die 9575-handset)
• USB-data-koppelvlak
• Toebehore/ontsteking sin
• 9-32V DC krag invoer
• AC Prop pakket ingesluit 110/240 invoer
• Iridium en GPS Koppelaars
• PABX Kompatibel (analoog)
• 2 jaar herstel of vervangingswaarborg
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Bok Inhoud:
PotsDOCK Extreme
AC/DC Kragadapter
DC Kragkabel/Fusieset
Universele Montaankrag
Gebruikershandleiding
Vinne Begin Gids