Beam LiteDOCK Extreme Docking Station vir Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- DEEL #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Sjina
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Die Iridium Extreme handset pas veilig in die dokstasie met 'n maklike klik om te sluit meganisme wat ingevoeg en verwyder kan word met 'n druk van 'n knoppie. Dit is doelbewus gebou om jou in staat te stel om die SOS noodgeval te gebruik, met 'n ingeboude GPS-koppeling vermoë wat jou toelaat om 'n eksterne GPS-antenna aan die dok te koppel. Die Dock laat jou ook toe om die kant draagbare handsfree jack vir stemoproepe te gebruik (dit vereis dat die kliënt 'n bedrade oorfone gebruik wat saam met Iridium 9575 Handsets verpak is).
Die Beam LiteDOCK Extreme beskik oor 'n USB datapoort, telefoonlaai, 'n geïntegreerde Iridium en GPS-antenna, wat dit moontlik maak om al die antennakabels en krag permanent aan die dokstasie te koppel, gereed vir gebruik.
Hierdie dok is ontwerp om "uiters" laekos te wees. Die LiteDOCK hou die Iridium 9575 Extreme satellietfoon, kom volledig met RAM-montage vir maklike fitting en is ontwerp om die standaard Extreme handset toebehore vir laai en oproepe via die handsfree headset te gebruik. Die dok laat ook maklike toegang tot die noodknoppie toe en kan via die Iridium en GPS-antenna verbindings baie goeie binnenshuise dekking bied. Die dok sluit ook 'n ingeboude GPS-koppeling antenne in om 'n eksterne GPS-antenna te ondersteun. So al die Extreme GPS-opsporing en noodgeval waarskuwings word ten volle in die LiteDOCK ondersteun.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEEL # | EXTRMLD |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| KENMERKE | IRIDIUM CERTIFIED |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREEDTE | 82.2 mm (3.24 duim) |
| GEWIG | 0,375 kg (0,83 livre) |