iNetVu FLY-1801 1,8 m Ku- of C-bandantenne (FLY-1801)
In stock
- BRAND:
- INETVU
- MODEL:
- FLY-1801
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iNetVu-FLY-1801-Antenna
iNetVu FLY-1801 1,8 m Ku-bandantenne (FLY-1801)
Die iNetVu FLY-1801-antenna is 'n 1,8 m hoogs draagbare, selfwysende, outomatiese verkryging-eenheid wat met die iNetVu 7024C-beheerder konfigureerbaar is en in minder as 20 minute deur een persoon saamgestel kan word. Die antenna beskik oor 'n 6-delige koolstofveselreflektor met kompakte voetstuk en is ontwerp om waardevol te wees terwyl dit uitsonderlike werkverrigting in 'n liggewig pakket lewer.
Of jy nou in Ku- of C-band werk, die 1.8m Flyaway-stelsel is maklik gekonfigureer om onmiddellike toegang tot satellietkommunikasie te bied vir enige toepassing wat betroubare en/of afstandverbindings in 'n ruwe omgewing vereis. Ideaal geskik vir nywerhede soos rampbestuur, militêre, olie- en gaseksplorasie, mynbou, konstruksie, mobiele kantore en nooddienste.
Specifications
| MODEL | FLY-1801 |
|---|---|
| SECONDARY DEVELOPMENT | SUPPORTED |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| BRAND | INETVU |
| NETWERK | VSAT |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| ANTENNA GROOTTE | 180 cm |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40ºC to 65ºC (-40°F to 150°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKWENSIE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| POLARIZATION | ± 95º |
| AZIMUTH RANGE | Full 360º in overlapping, 200º sectors |
| ELEVATION RANGE | 0° to 90° |
Feature
iNetVu FLY-1801 1.8m Ku- of C-bandantennekenmerke
• Flyaway Antenna FLY-1801 het 6-stuk koolstofveselreflektor
• Een-knoppie, outowysende beheerder verkry enige Ku- of C-band satelliet binne 2 minute
• 3-as motorisasie
• Ondersteun handbeheer
• Gevange hardeware/Bevestigingsmiddels
• Geen gereedskap benodig vir montering nie
• Opsteltyd minder as 20 minute, een persoon
• Ontwerp om met die inetVu® 7710-beheerder te werk
• Nivelleringsvermoë vir ongelyke oppervlaktes
• Standaard 2 jaar waarborg