iDirect Evolution X1 DVB-S2 Afstandsbediening Satelliet Router
In stock
- BRAND:
- IDIRECT
- MODEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Afgeleë Satelliet Router
Kostedoeltreffende afgeleë bundel ideaal vir grootmaatnetwerke vir SCADA, Punte van Verkoop, ATM, Femtocelle, en klein ondernemings toepassings. Die afgeleë funksies DVB-S2/ACM en Aanpasbare TDMA, routering, VLAN-funksionaliteit, QoS en opsionele AES-kodering.
Specifications
| MODEL | X1 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| BRAND | IDIRECT |
| NETWERK | VSAT |
| FREKWENSIE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| LENGTE | 22.9 cm (9") |
| BREEDTE | 17.3 cm (6.8") |
| DIEPTE | 4.6 cm (1.8") |
| GEWIG | 0.82 kg (1.8 lb) |