Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE sellulêre modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- DEEL #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Denemarke
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE sellulêre modem (403756A-00500)
Deur eenvoudig die LTE-modem aan die agterkant van die EXPLORER 540 te koppel, kan die terminaal 'n plaaslike sellulêre netwerk as alternatief vir BGAN gebruik, met outomatiese failover tussen BGAN en sellulêre netwerke.
Die LTE-modem is motorgegradeer en ontwerp vir moeilike omgewings met 'n uitgebreide temperatuurreeks van -40 tot +85°C, en dit bereik deurvloei van tot 150 Mbps met LTE Cat. 4.
Specifications
| DEEL # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN M2M |
| GEBRUIK TIPE | FIXED |
| WERKSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| LENGTE | 85 mm |
| BREEDTE | 85 mm |
| DIEPTE | 40 mm |
| GEWIG | 380 grams |