Cobham Explorer 540 BGAN M2M Terminal (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 540
- DEEL #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M Terminal
Betroubaar en veelsydig
EXPLORER 540 is die wêreld se eerste masjien-tot-masjien (M2M) kommunikasieterminal wat op beide Inmarsat BGAN (Broadband Global Area Network) en 2G/3G/LTE-netwerke werk. Met veerkragtigheid 'n sleutelparameter binne M2M-netwerke, is die primêre ontwerpdoelwit vir EXPLORER 540 om die mees betroubare, dog veelsydige M2M-verbinding wat vandag beskikbaar is, te verskaf.
Koste beheer
As die enigste Inmarsat BGAN M2M-terminaal wat dubbelmodus-werking bied, stel EXPLORER 540 unieke buigsaamheid en M2M-datakommunikasiekostebeheer bekend, aangesien dit verseker dat die mees kostedoeltreffende kommunikasiediens gekies kan word, afhangende van ligging. As die mees gevorderde BGAN M2M-terminaal beskikbaar, is EXPLORER 540 goed geskik vir pasgemaakte M2M-oplossings soos IP SCADA vir data-terughaling, bate-opsporing, intydse toesig en afstand telemetrie.
Altyd beskikbaar
Om kontinuïteit van M2M IP-data-oordrag te verseker, wat dikwels in moeilik bereikbare, afgeleë liggings ontstaan, lewer EXPLORER 540 se dubbelmodus-werking aansienlike failover-vermoëns met outomatiese omskakeling tussen BGAN en sellulêre netwerke. Vir organisasies wat kritieke intydse data binne hul M2M-netwerke oordra, bied EXPLORER 540 se dubbele modus ongeëwenaarde diensbeskikbaarheid.
Enige omgewing
EXPLORER 540 is 'n robuuste M2M-terminaal wat ontwerp is om betroubare en veilige IP-data in selfs die moeilikste omgewings te verskaf. Met 20 x 20 cm en net 1,6 kg is dit die kleinste en ligste BGAN M2M-terminaal in die mark vandag. Dit kom met 'n ingesluit paalmontering en is maklik om te installeer en maklik om op te stel. Die duursame omhulsel en 'n stof- en waterbestande IP66-ontwerp maak EXPLORER 540 die perfekte keuse vir enige soort vaste installasie buite of binne.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| DEEL # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUK TIPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN M2M |
| GEBRUIK TIPE | FIXED |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| LENGTE | 202mm (8") |
| BREEDTE | 202mm (8") |
| DIEPTE | 51.8 mm (2") |
| GEWIG | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Cobham Explorer 540-kenmerke
• EXPLORER 540 is BGAN M2M gesertifiseer en BGAN Klas 2 Tipe Goedgekeur vir dienste soos BGAN Link
• Liggewig en robuuste IP66-ontwerp verseker duursaamheid vir buitemontering - geen omhulsel nodig nie
• Polemount ingesluit in die pakket
• Maklik om op te stel en te bedryf
• Veelsydige kragopsies met beide Power over Ethernet (PoE) en 10-32VDC-insette
• Twee kabelkliere vir maklike installering van standaardkrag- en Ethernet-kabels in die agterste behuising
• Afgeleë bestuur van die terminaal via SMS insluitend konfigurasie, ontfouting en toegang tot die webkoppelvlak
• Die opsionele sellulêre 2G/3G/LTE-modem is 'n geïntegreerde deel van die ontwerp
• Outomatiese failover tussen BGAN en die sellulêre netwerk verseker deurlopende konnektiwiteit
What's included
• EXPLORER 540-terminaal
• Polemount
• Vinnige Begingids
• Meertalige webbediener (ENG, FR, DE, ES, RU, JP en CN)
• 2 Kabel Glands en 1 Blanking Prop
• Sekuriteit torx bietjie vir agterblad
• Inbussleutel vir paalmontering
Inmarsat BGAN M2M Dekkingskaart
