Thuraya XT-LITE Satellietfoon
Out of stock
- BRAND:
- THURAYA
- MODEL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Suid-Korea
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for USD 587,95 each and save 2%
- Buy 5 for USD 575,95 each and save 4%
- Buy 10 for USD 569,95 each and save 5%
- Buy 20 for USD 563,95 each and save 6%
- Buy 50 for USD 557,95 each and save 7%
- Buy 100 for USD 551,95 each and save 8%
Thuraya XT-LITE Satellietfoon
Die Thuraya XT-LITE bied betroubare satellietfoonverbindings met onverbeterlike waarde. Dit is ontwerp vir kostebewuste gebruikers wat veilig verbind moet bly, sonder om 'n duidelike en ononderbroke verbinding in te boet. Dit is baie maklik om te gebruik. Jy kan oproepe maak en SMS-boodskappe in satellietmodus stuur, of jy nou die woestyn oorsteek, op see vaar of berge klim.
Oproepe en teksboodskappe in satellietmodus
Maak oproepe en stuur SMS-boodskappe in satellietmodus wanneer daar geen aardse netwerk beskikbaar is nie. Die gevorderde omni-rigting antenna verseker ononderbroke kommunikasie, en bied naatlose loop-en-praat-funksionaliteit vir oproepe-onderweg.
Langdurige batterylewe
Thuraya XT-LITE maak betroubare kommunikasie moontlik met 'n langdurige battery wat tot ses uur praattyd en tot 80 uur bystandtyd bied.
Gemak van gebruik
Laai eenvoudig jou foon en maak seker dat jou SIM-kaart werk. Dis so eenvoudig. Jy kan dan die Thuraya XT-LITE programmeer na een van die 13 tale beskikbaar (Vereenvoudigde Chinees is beskikbaar as 'n aparte firmware).
Ondersteun deur die mees robuuste en kragtigste satellietnetwerk
Thuraya se satellietnetwerk is bekend daarvoor dat dit die mees betroubare satellietdekking het, insluitend ongeveer 160 lande of twee derdes van die wêreld. Die Thuraya XT-LITE stel jou in staat om 'n oproepkennisgewing te ontvang, selfs met die satellietantenna opberg, wat jou te alle tye verbind hou.
Bykomende kenmerke sluit in: Adresboek, alarms, sakrekenaar, kalender, oproeplogboeke, konferensie-oproepe, kontakgroepe, spoedskakel, stophorlosie en wêreldtyd.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| AFLEWERING VANAF | DUBAI, UAE |
| MODEL | XT LITE |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| BRAND | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENS | THURAYA VOICE |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| DATA SPOED | N/A |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING |
| KONSTELLASIE | 2 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 80 HOURS |
| LENGTE | 128 mm (5.04") |
| BREEDTE | 53 mm (2.09") |
| DIEPTE | 27 mm (1.06") |
| GEWIG | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite-dekkingskaart

Thuraya se robuuste satellietnetwerk bied dekking in die mees afgeleë liggings, wat opeenhopingsvrye satellietkommunikasie verseker om jou te alle tye verbind te hou. Van innoverende satellietontwerp tot die betroubaarheid van elke Thuraya-toestel en bykomstigheid, bied ons 'n werklik voortreflike satellietkommunikasie-oplossing buite die grense van aardstelsels en sellulêre netwerke.
Die Thuraya-netwerk dek nie Noord- of Suid-Amerika nie.