Thuraya GSM Extender
In stock
- BRAND:
- THURAYA
- DEEL #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Extender
Specifications
| DEEL # | GSM |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRAND | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENS | THURAYA IP |
| GEBRUIK TIPE | PORTABLE |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| KENMERKE | INTERNET |
| KONSTELLASIE | 2 SATELLIETE |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 45 mm |
| GEWIG | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya-dekkingskaart

Thuraya se robuuste satellietnetwerk bied dekking in die mees afgeleë liggings, wat opeenhopingsvrye satellietkommunikasie verseker om jou te alle tye verbind te hou. Van innoverende satellietontwerp tot die betroubaarheid van elke Thuraya-toestel en bykomstigheid, bied ons 'n werklik voortreflike satellietkommunikasie-oplossing buite die grense van aardstelsels en sellulêre netwerke.
Die Thuraya-netwerk dek nie Noord- of Suid-Amerika nie.