Thales SureLINK IP Handset Kit (PN 1100818-501)
In stock
- BRAND:
- THALES
- MODEL:
- SURELINK IP HANDSET
- DEEL #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Thales SureLink IP Handset Kit (PN 1100818-501)
Die SureLINK-toestel werk met die Thales MissionLINK®- en VesseLINK™-stelsels wat stemkommunikasie en stelselkonfigurasie en -beheer binne jou vingerpunte bied. Met 'n groot interne luidspreker en geraaskansellasie-tegnologie bied die Thales SureLINK duidelike kommunikasie in die raserigste omgewings. Maak 'n noodoproep met die noodknoppie aan boord, gebruik die Thales Softphone-toepassing om telefoonoproepe diskreet of deur die luidsprekerfoon te maak of te ontvang, konfigureer en monitor die satellietstelsel deur die Thales Bestuursportaal vanaf die groot raakskermskerm. Met 'n Ethernet-verbinding met die terminaal kan die Thales SureLINK-toestel gerieflik op omtrent enige gewenste plek binne maklike bereik geleë wees. Hierdie weerbestande ontwerp wat 'n Corning® Gorilla® Glass-skerm gebruik, sal verseker die moeilikste omgewings weerstaan in 'n klein handhouer.
Specifications
| MODEL | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| DEEL # | PN 1100818-501 |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | THALES |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 127 mm (5") |
| BREEDTE | 76 mm (2.99") |
| DIEPTE | 2.54 mm (0.01") |
| GEWIG | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Android-gebaseerde bedryfstelsel vir eenvoudige navigasie
- Harde volume van meer as 90 dB SPL in luidsprekermodus met geraaskansellasietegnologie vir gebruik in - hoë geraasomgewings
- Toegewyde noodknoppie vir noodoproepe en die stuur van GPS-liggingkoördinate
- Aangedrewe oor Ethernet-verbinding strek Thales SureLINK tot 100 meter van die terminaal af
- Ingesluit Thales Softphone-toepassing vir stemoproepe en toegang tot die Thales Management Portal vir stelselkonfigurasie en monitering
- Iridium Push-to-Talk (PTT) gereed met 'n toegewyde PTT-knoppie