Iridium Certus Maritime 10 GB-plan (3 maande verbintenis)
In stock
- BRAND:
- IRIDIUM
- DEEL #:
- CERTUS MARITIME 10 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-10-GB-PLAN
Die Iridium Standard Monthly-naafbetaalde plan bied die gerief van Iridium se betroubare, oral stem- en datakommunikasie sonder dat u bekommerd hoef te wees oor 'n voorafbetaalde rekening wat verval of 'n lae balans het.
| IRIDIUM CERTUS 1 GB PLAN | |
|---|---|
| AKTIVASIEFOOI | $0,00 |
| MAANDELIKSE INSLUITENDE TOELAATS | 10 GB |
| MAANDELIKSE INSKRIPSIE | VS$2550.00 |
| BUITE TOELAATS (PER MB) | VS$0,60 |
| MINIMUM KONTRAKTERMYN | 3 MAANDE |
| VROEGE BEËINDIGINGSFOOI | VS$2495.00 |
| DSG (DINAMIESE GROEP DEEL) POELING BESKIKBAAR | JA |
| DSG TOESLAG | 10% |
| PUBLIEKE STATIESE IP (PER MAAND) | VS$40,00 |
| INTEGRA BEHEER (PER MAAND) | VS$80.00 |
| IRIS LBS (PER MAAND) | VS$15,00 |
| STROOMDATATARIEWE | |
|---|---|
| 14,4 KBPS | VS$1,99 / MINUUT |
| 28 KBPS | VS$2,99 / MINUUT |
| 40 KBPS | VS$3,99 / MINUUT |
| 56 KBPS | VS$6,99 / MINUUT |
| 96 KBPS | VS$8,99 / MINUUT |
| 128 KBPS | VS$12,95 / MINUUT |
| 256 KBPS | VS$19,95 / MINUUT |
| STEMTARIEWE | |
|---|---|
| MOBIEL OF LANDLYN | VS$0,99 / MINUUT |
| ANDER IRIDIUM FONE | VS$0,75 / MINUUT |
| ANDER SATELLIET NETWERKE | VS$16,95 / MINUUT |
| STEMPOS | VS$0,75 / MINUUT |
| KORT KODES | VS$0,75 / MINUUT |
| WAARSKUWINGS EN ANDER OPROEPE | VS$0,99 / MINUUT |
| GEBRUIK PLAASLIKE NOMMER | VS$1,25 / MINUUT |
| VIA 2 STADIUM | VS$1,25 / MINUUT |
| OPROEP AANSUIT NA STEMPOS | VS$0.00 |
| KLIENTEDIENS | VS$0.00 |
Minimum 30 dae kennis moet skriftelik verskaf word om hierdie diens te deaktiveer.
Specifications
| DEEL # | CERTUS MARITIME 10 GB PLAN |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| DATA SPOED | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | $0,00 |
| KONSTELLASIE | 66 SATELLIETE |
Iridium Certus Dekkingskaart

Iridium is die enigste verskaffer van werklik globale satellietstem- en data-oplossings met volledige dekking van die aarde (insluitend oseane, lugweë en poolstreke). Iridium-fone lewer noodsaaklike kommunikasiedienste na en van afgeleë gebiede waar geen ander vorm van kommunikasie beskikbaar is nie.