SatStation Vier-baai batterylaaier vir Inmarsat Isatphone Pro
Of jy nou in die Staatsdienssektor of die private sektor werk, jou vermoë om effektief te wees hang af van die betroubaarheid van jou kommunikasiestelsels. En terwyl jou Iridium-satellietfoon jou verbind hou wanneer niemand anders kan nie, het ons almal die frustrasie ervaar dat hulle “sap opraak” wanneer ons hulle die nodigste het. Die SatStation Iridium-batterylaaier is die enigste selfstandige laaioplossing vir die Iridium 9555-satellietfoon. Dit is die perfekte oplossing vir diegene wat verskeie BAT20801-batterye gelyktydig moet laai. Voertuigmonteerstelle en GS-laaiers is as opsies beskikbaar.
Produk spesifikasies:
-Relatiewe humiditeit: 95% maksimum nie kondenserend
-Insetprop: 2,5 mm middelste positiewe sok
- Invoer Elektries (na laaier): 12V DC ?20% 800 mAh ?10%
-Skakelkragkring: aan boord om hitte-opwekking te minimaliseer
-Laaistelsel (battery alleen): Hoë stroomlading met gereeld gespasieerde negatiewe pulse
-Laai Chemie: Laai Ni-Cd en/of NiMH-batterye onduidelik
- Dubbele kragbron AC-DC: werk indikatief vanaf AC en/of DC
- Transformatorkrag: inset 120V AC 60 HZ 15 Watt, uitset 12V DC 800 mAh
-Koord, 6 voet 22 AWG x 2C, 90C
Specifications
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
|---|---|
| BRAND | SATSTATION |
| NETWERK | INMARSAT |
| GEBRUIK TIPE | FIXED |
| TYPE BYKOMS | CHARGER |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -10°C to 70°C |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE PRO |
| LENGTE | 14" |
| BREEDTE | 7.5" |
| DIEPTE | 2" |
| GEWIG | 1.5 lb |