Passiewe Omnirigting-antenne vir Iridium (65 000)
calcActive())">
In stock
- BRAND:
- SCAN ANTENNA
- DEEL #:
- 65000
- ORIGIN:
- Verenigde State van Amerika
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
USD 0,00
Passiewe Omnirigting-antenne vir Iridium (65 000)
| ELEKTRIESE SPESIFIKASIES: | |
|---|---|
| FREKWENSIE | 1616 - 1626.5 MHz (L-band) |
| SATELLIETSTELSEL | Iridium |
| IMPEDANSIE | 50 ohm |
| POLARISASIE | RHCP |
| AKSIALE VERHOUDING | < 6 dB |
| WINS | 2 dBic |
| VSWR | < 1,5 |
| MEGANIESE SPESIFIKASIES: | |
|---|---|
| KLEUR | Wit, nie-glans |
| HOOGTE | 188 mm, 191,5 mm insluitend basis |
| DIAMETER | 95 mm |
| MONTAGE | Op flens 1"-14NF |
| WERKSTEMPERATUUR | -40C tot +85C |
| KONNEKER 1 | N (f) |
| BESTELLINGS INLIGTING: | |
|---|---|
| DEEL NR. | 65 000 |
| DEEL NR. | 65000IP (grootmaat) |
Specifications
| DEEL # | 65000 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | SCAN ANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PASSIVE |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review