Passiewe Omni-antenna vir Iridium (65900-003)
calcActive())">
In stock
- BRAND:
- SCAN ANTENNA
- DEEL #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Denemarke
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
USD 0,00
Passiewe Omni-antenne vir Iridium (65900)
| ELEKTRIESE SPESIFIKASIES: | |
|---|---|
| FREKWENSIE | 1616 - 1626.5 MHz (L-band) |
| SATELLIETSTELSEL | Iridium |
| IMPEDANSIE | 50 ohm |
| POLARISASIE | RHCP (SAT) |
| AKSIALE VERHOUDING | < 6 dB |
| WINS | 2 dBic |
| VSWR | < 2,0 |
| MEGANIESE SPESIFIKASIES: | |
|---|---|
| KLEUR | Glanswit |
| HOOGTE | 111 mm |
| DIAMETER | 94 mm |
| GEWIG | 300 g |
| MONTAGE | 1" draad (VSA)(1"-14NF) |
| WERKSTEMPERATUUR | -25C tot +55C |
| OORLEWINGS TEMPERATUUR | -40C tot +80C |
| KONNEKER 1 | TNC (f) (SAT) |
| KABEL | Nie ingesluit |
| MONTAGEPLEK | Op paal met behulp van bracket |
| INTREDINGSBESKERMING | IP66 |
| VIBRASIE | IEC60945 |
| BESTELLINGS INLIGTING: | |
|---|---|
| DEEL NR. | 65900 |
Specifications
| DEEL # | 65900-003 |
|---|---|
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | 100% GLOBAL |
| BRAND | SCAN ANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TIPE | FIXED, MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | ANTENNA |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PASSIVE |
| SERTIFIKASIES | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| GEWIG | 300 grammes |
Write a Review