Inmarsat IsatPhone 2 Satellietfoon
In stock
- BRAND:
- INMARSAT
- MODEL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Spanje
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for USD 808,50 each and save 2%
- Buy 5 for USD 800,25 each and save 3%
- Buy 10 for USD 783,75 each and save 5%
Inmarsat se nuwe generasie draagbare satellietfoon sal jou op die mees ekstreme en afgeleë plekke verbind hou.
’n Robuuste selfoon, ongeëwenaarde batterylewe, uitstekende stemgehalte en die betroubaarheid wat jy van die wêreld se voorste verskaffer van mobiele satellietkommunikasie verwag – IsatPhone 2 lewer dit alles.
Gereed. Betroubaar. Robuust.
Die nuwe generasie IsatPhone 2 sluit aan by IsatPhone Pro in ons hand-satellietfoonportefeulje - wat meer keuse bied aan kliënte wat die betroubaarheid wil hê wat Inmarsat lewer.
IsatPhone 2 is 'n moeilike foon vir 'n moeilike wêreld. Die robuuste selfoon is ontwerp om enigiets te hanteer wat die natuur hom kan gooi – van versengende hitte tot ysige ontploffings, woestynsandstorms of moessonreën. Dit bied ongeëwenaarde batterylewe - 8 uur se gesprekstyd en tot 160 uur op bystand.
Saam maak IsatPhone 2 se ontwerp en vermoëns - insluitend veiligheidskenmerke - dit ideaal vir die mees veeleisende gebruikers in sektore soos burgerlike regering, olie en gas, NRO's en media.
Gereed
Vinnige netwerkregistrasie in minder as 45 sekondes
8 uur praattyd en tot 160 uur bystand
Maklik om in verskeie tale te gebruik
betroubaar
Werk oor Inmarsat se I-4 globale geostasionêre satelliete, wat oproepstabiliteit en betroubare netwerkverbinding verseker
Hoë stemkwaliteit
Robuust
Werk teen -20°C tot +55°C
Stof-, spat- en skokbestand (IP65, IK04)
Humiditeitstoleransie van 0 tot 95 persent
Hoë-sigbaarheid, krasbestande transflektiewe skerm leesbaar in helder sonlig
Isatphone 2 hoe om videogids
LET WEL: Die Isatphone 2 is nie betroubaar in uiterste noordelike of bergagtige gebiede nie. Vir kliënte in Alaska, Yukon, NWT, Nunavut, noordelike Ontario en Noord-Quebec, sien asseblief die Iridium 9555 of die Iridium 9575 satellietfone.
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| AFLEWERING VANAF | CALGARY, AB, CANADA |
| MODEL | ISATPHONE 2 |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | INMARSAT |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | HANDGEHOU |
| TYPE BYKOMS | HANDSET |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| WERKSTEMPERATUUR | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| PRAATTYD | UP TO 8 HOURS |
| STANDBY TYD | UP TO 160 HOURS |
| LENGTE | 169 mm (6.7") |
| BREEDTE | 75 mm (3″) |
| DIEPTE | 36 mm (1.4″) |
| GEWIG | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Wat is ingesluit
- Isatphone 2-toestel
- Herlaaibare battery
- Universele AC-laaier met 4 adapters
- Motorlaaier – 10-30 volt
- Mikro USB kabel
- Bedrade handvrye headset
- Gewrigsband
- Vinnige begingids (8 tale)
- Waarborg dokumentasie
- Ondersteun USB-geheue
- Holster
Inmarsat Isatphone-dekkingskaart

Hierdie kaart is illustratief van IsatPhone-dekking. Dit bied nie 'n waarborg van die omvang van diensvermoë nie. Vanaf November 2013 prioritiseer Alphasat-dekking die refion noord van 44,5 grade Suid, en kan suid van hierdie breedtegraad verswak. Isatphone-dekking Junie 2015.