Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
BGAN TERMINALE | PLANNE | BYKOMSTE | HUUR | ONDERSTEUN
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 323
- DEEL #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Denemarke
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
Kompakte stem- en breëbandoplossing EXPLORER 323 is 'n ultra-kompakte BGAN-terminaal vir stem- en datakommunikasie onderweg, 'n perfekte pasmaat vir PRISM PTT+.
Die eenstukstelsel bestaan uit 'n gekombineerde transceiver en geskakelde straalantenna met geïntegreerde wifi.
Of jy nou besig is met humanitêre bedrywighede, vrag- of spoorvervoer, telemedisyne of nooddienste, jy het maklik ontplooibare kommunikasietoerusting nodig waarop jy altyd kan staatmaak. Ongeag tyd of plek.
Onmiddellike kommunikasie
Plaas eenvoudig die terminaal op die dak - dit word maklik met opsionele magnetiese bevestigings gemonteer - en koppel jou foon aan die EXPLORER-toepassing of meld aan by die draadlose netwerk met jou rekenaar om die voertuig in 'n mobiele kommunikasie-hub te verander.
Geen bewegende dele
Die straalskakelantenna is ultrakompak en liggewig (net 3,6 kg / 7,9 lbs), ideaal vir voertuie of treine wat onderweg is. Dit is ontwerp vir robuuste en duursame gebruik sonder bewegende dele.
Geen roaming nie
BGAN bied mobiele breëbandkonnektiwiteit waar jy ook al gaan teen vaste pryse sonder swerffooie. Met die EXPLORER 323 ken jy jou koste van kommunikasie ongeag die aantal grense wat jy oorsteek.
Eerste van sy soort
As 'n ultra-draagbare voertuigterminaal, is EXPLORER 323 die eerste terminale met 'n Inmarsat Klas 12 tipe goedkeuring, wat dit moontlik maak om vir beide M2M en tradisionele BGAN gebruik te word.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 323 |
|---|---|
| DEEL # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TIPE | VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| DATA SPOED | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTIFIKASIES | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASIE | 3 SATELLIETE |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| GEWIG | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Ingesluit in stelsel
- Volledig geïntegreerde antenna en terminale
- Kleur: Wit
- Hibriede kabel vir 12/24V DC krag en Ethernet (6m / 19.7ft)
- Vinnige begingids
- Boor sjabloon vir montering
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Hierdie kaart beeld Inmarsat se verwagtinge van dekking uit na die kommersiële bekendstelling van Inmarsat se vierde L-Band-streek. Dit verteenwoordig nie 'n waarborg van diens nie. Die beskikbaarheid van diens aan die rand van dekkingsgebiede wissel na gelang van verskeie toestande.