Cobham BGAN Explorer 727 voertuig in beweging satelliet internetstelsel (403722A-20002)
BGAN TERMINALE | PLANNE | BYKOMSTE | HUUR | ONDERSTEUN
In stock
- BRAND:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 727
- DEEL #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MAANDE
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 voertuig in beweging satelliet internetstelsel (403722A-20002)
Die Cobham BGAN EXPLORER 727-antenna is op die dak gemonteer en volg voortdurend satellietposisies, wat op sy beurt weer 'n hoëspoed breëbandverbinding te alle tye bied.
Hoëspoed breëband onderweg
Die antenna volg outomaties satellietposisies wat hoëspoedverbinding moontlik maak terwyl jy aan die beweeg is. Gelyktydige 432 kbps data en telefoonoproepe – selfs teen spoed van meer as 200 km/h.
Mobiele kommunikasie
Plaas die antenna op die dak van jou voertuig om dit in 'n volledige mobiele kommunikasie-hub te verander. Bied onmiddellik toegang tot die internet en telefoonnetwerke.
Regstreekse stroming - of stoor-en-stuur
Fasiliteer beide regstreekse stroming en stoor-en-stuur en maak direkte uitsendings vanaf die hot spots van die wêreld moontlik. Gebruik die hoogste stromingstariewe beskikbaar op BGAN met BGAN X-Stream wanneer die terminaal stilstaan (op-die-pouse).
Specifications
| MODEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| DEEL # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUK TIPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TIPE | VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | TERMINAL |
| WERKSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ONDERSTEUNDE TALE | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| KENMERKE | INTERNET |
What's included
Ingesluit in stelsel
1. Volledig geïntegreerde outo-nasporingsantenne (wit)
2. VERKENNER Landvoertuig-senderontvanger
- Standaard Ethernet-kabel (5m/16.4ft)
- 12/24 VDC-invoerkabel (6m/19.7ft)
- Antennakabels, COAX met TNC-koppelaar (2,7m/8.8ft, 8m/26ft)
- Aan die gang kit - Vinnige Begingids, CD met handleidings
3. 403670A-00500: IP-toestel bedraad met wieg en opgerolde kabel
4. Antenna monteerstel (Vaste / Rail)
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Hierdie kaart beeld Inmarsat se verwagtinge van dekking uit na die kommersiële bekendstelling van Inmarsat se vierde L-Band-streek. Dit verteenwoordig nie 'n waarborg van diens nie. Die beskikbaarheid van diens aan die rand van dekkingsgebiede wissel na gelang van verskeie toestande.