Beam IsatDock2 LITE Dokstasie vir Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- BRAND:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- DEEL #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Sjina
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Dokstasie vir Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Die Beam IsatDock2 LITE vir Inmarsat se IsatPhone 2 maak 'n semi-permanente installasie op 'n verskeidenheid toepassings moontlik waar maklike toegang tot standaard stem- en datadienste vereis word vir land- en see-toepassings. Die IsatDock LITE stel die IsatPhone 2 in staat om altyd aan te wees en gereed te wees om inkomende oproepe te ontvang, wat beantwoord kan word via 'n Bluetooth-toebehore of die opsionele privaatheidsfoon. Terwyl die telefoon in die dok is, is die Hulp-knoppie, Persoonlike Alarm en Volg-funksionaliteit van die IsatPhone 2 steeds ten volle funksioneel. Die IsatPhone 2 telefoon pas veilig in die dok, sy eienskappe sluit telefoonlaai, USB datapoort, ingeboude bel en laat antenne en krag toe om permanent aan die dok gekoppel te wees, gereed vir gebruik. Die IsatPhone 2 telefoon kan maklik ingevoeg en verwyder word deur die druk van 'n knoppie aan die bokant van die dok, wat dit baie maklik maak om weg van die dok te gebruik wanneer dit nodig is.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| DEEL # | ISD2Lite |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM, VOERTUIG |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 99 mm |
| BREEDTE | 76 mm |
| DIEPTE | 299 mm |
| GEWIG | 560 grams |