Beam IsatDock2 MARINE vir Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE vir Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE is 'n IP54-gegradeerde intelligente dokstasie vir die IsatPhone 2 wat spesifiek ontwerp is vir maritieme toepassings. Die MARINE Dock ondersteun stemdienste via Bluetooth, RJ11/POTS, handsfree luidsprekerfoon of die aktiewe privaatheidsfoon. Die IsatPhone 2 is heeltemal ingesluit in die dokeenheid terwyl dit steeds volle toegang en funksionaliteit aan die gebruiker bied.
Die IsatDock2 MARINE ondersteun Persoonlike Alarm en Hulp Alarm funksionaliteit van die IsatPhone 2 handset. Persoonlike Alarm boodskappe kan geaktiveer word deur 'n enkele knoppie druk op die IsatDock2 MARINE. Dit sal jou GPS-posisie sowel as jou vooraf-gekonfigureerde boodskap onmiddellik via SMS of e-pos stuur. Die MARINE Dock ondersteun ook die installasie van 'n eksterne hanger of alarmknoppie wat in 'n gerieflike plek geïnstalleer kan word.
Die IsatDock2 MARINE laat die IsatPhone 2 handset toe om in 'n wye verskeidenheid maritieme toepassings gebruik te word, die intelligente RJ11/POTS-koppelvlak stel kabels van tot 600m in staat om standaard bedrade, draadlose of DECT handsets te gebruik of alternatiewelik met 'n PBX-stelsel te koppel wat standaard lui, besige en kies toon soos 'n standaard telefoonnetwerk aanbied.
Die IsatPhone 2 handset, pas veilig in die dok, sy kenmerke sluit telefoonlaai, USB datapoort, ingeboude lui en laat antenne en krag toe om permanent aan die dok gekoppel te wees gereed vir gebruik.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| DEEL # | ISD2Marine |
| PRODUK TIPE | SATELLIETFOON |
| GEBRUIK AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRAND | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENS | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TIPE | MARITIEM |
| TYPE BYKOMS | DOCKING STATION |
| WERKSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKWENSIE | L BAND (1-2 GHz) |
| VERENIGBAAR MET | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Kenmerke:
• Laai IsatPhone 2 op
• RJ11/POTS koppelvlak
• PABX Integrasie
• Ondersteun Hulpwaarskuwing & Volg via IsatPhone 2
• 2 jaar herstel/vervanging waarborg
• Aktiewe Privaatheid Handset
• Ingeboude handsfree luidspreker
• Verstelbare ingeboude bel
• Stil funksie
• Status LED met verstelbare helderheid
• USB data toegang
• Sluit IsatDock2 adapters in (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Bok Inhoud:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 Adapters
- 110-240V AC Prop Plug
- Privaat Handset
- 10-32V DC Krag Kabel
- 2m Waaklus
- Muurmontageplaat
- Gebruikershandleiding & Vinning Begin Gids